Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Jacek Łuczkowski do Rady Powiatu
BolecFORUM Nowy temat

Policja Kibole Knurów

~ niezalogowany
6 maja 2015r. o 20:50
tak po prawdzie to POLICJA nie jest od pilnowania stadionów,chyba że???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2444
#raven nieaktywny
6 maja 2015r. o 21:25
~ napisał(a): tak po prawdzie to POLICJA nie jest od pilnowania stadionów,chyba że???


Ooo wlasnie i tu jest sedno calej sprawy... To organizator powinien zapewnic bezpieczenstwo (ustawa o imprezach masowych). Niech zatrudni ochrone NORMALNA a nie dziadkow po 60-70 i zadowolony... Nie mam nic to staszych bo kazdy chce godnie zyc i moc cos zarobic ale sa sytuacje gdzie mlodzi i wysportowani sprawdziliby sie o wiele lepiej. A policja z tego co mi wiadomo to wchodzi na stadion tylko z wezwania przez organizatora. Nie daje organizator rady utrzymac porzadku to zamknac bydlo w klatkach i otwierac dopiero po zakonczeniu meczu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
6 maja 2015r. o 22:09
~Współczuję napisał(a):
Mam szacunek dla kiboli a nie mam go dla policji. ... policjant i to nie jeden ze mnie z ofiary zrobił sprawcę. Dlatego jak słyszę w telewizji czy radiu, jak Korwin Mike mówi o policjantach jako o zabójcach, solidaryzuję się z tymi słowami. Bo jak policjant mógł strzelać do człowieka, który jemu nie zrobił nic złego ? Myślę, że jakby w Polsce mogli zwykli ludzie nosić broń, to przede wszystkim użyliby jej do policjantów... Może policja dopiero wtedy potrafiłaby być człowiekiem. ...

Szacunek powinieneś mieć dla wszystkich zwłaszcza w tak szczeniackim wieku :] Jesteś bardzo skrzywdzony przez życie skoro na swojej drodze spotkałeś tak wielu policjantów, którzy nie mają nic innego do roboty jak robić ci krzywdę, tak prawemu człowiekowi. Jeśli popierasz Janusza Korwin Mikke to nie zapomnij o niedzielnych wyborach. Jeśli uważasz, że zwykły człowiek posiadający broń w pierwszej kolejności będzie strzelał do policjanta to ty się umów na jakąś prywatną wizytę u psychiatry gdyż twoje denne myślenie odbiega stanowczo od normy. I pamiętaj POLICJA to instytucja, która nigdy nie będzie człowiekiem. Wśród policjantów natomiast człowieka na pewno znajdziesz. Ps. może te dioksyny mózg ci zlasowały ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
6 maja 2015r. o 22:16
zaglądałem na facebooku na te ich kibolskie strony i tam czytałem komentarze na temat tego zajścia i stwierdziłem, że ci młodzi ludzie (kibole) maja tak wyprane mózgi "swoją" propagandą, że to się w pale nie mieści.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 maja 2015r. o 22:45
Już samo pojęcie "walki" lub "umierania" za jakiś klub piłkarski jest czymś idiotycznym.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Dawid Sarbak
REKLAMA Krzysztof Mróz