Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w CCC

~ niezalogowany
1 maja 2015r. o 13:13
A ja pozdrawiam Pania z CCC w Carfurze , młoda brunetkę. Bardzo miła , szybka pomocna, wszystko wie, doradza , nie stoi niechętnie jak kołek. Prawdziwy sprzedawca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ruda 25 niezalogowany
1 maja 2015r. o 13:49
Pracowałam w CCC przez pół roku, na szczęście tylko na stażu wiec można powiedzieć że miałam dogodne warunki.. Ale osobiście nie polecam pracy w tych sklepach.. są stale osoby które trzymają się tej pracy, bo wchodzą w d** kierowniczce.. jak tylko się przeciwstawisz.. masz porostu przerąbane.. Nikt nie szanuję tam pracowników.. zapier** jak wół i nic z tego nie masz.. Mimo że czasem samemu cały sklep ogarniasz.. bo "starsze" stażem pracownice stoją i plotkują.. zrobisz wszystko a i tak dostaniesz opierdziel.. zasad bhp tez się zbytnio nie przestrzega.. Pracownice przychodzą chore do pracy, bo boja się iść na L4, żeby przypadkiem nie stracić pracy... To prawda ze przychodzi się na parę dni na próbę.. ale jakiś grosze są płacone.. przez 6 miesięcy mojej pracy przewinęło się przez sklep ok 20 nowych pracownic.. które rezygnowały, ze względu na warunki bądź zarobki... umowę się dostaje na 3/4 , siedzi się nawet 18 godzin w pracy, jeśli przychodzi zmianę sezonu.. Osobiście nie polecam pracy w CCC...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~------- niezalogowany
6 maja 2015r. o 16:49
~Ruda 25 napisał(a): Pracowałam w CCC przez pół roku, na szczęście tylko na stażu wiec można powiedzieć że miałam dogodne warunki.. Ale osobiście nie polecam pracy w tych sklepach.. są stale osoby które trzymają się tej pracy, bo wchodzą w d** kierowniczce.. jak tylko się przeciwstawisz.. masz porostu przerąbane.. Nikt nie szanuję tam pracowników.. zapier** jak wół i nic z tego nie masz.. Mimo że czasem samemu cały sklep ogarniasz.. bo "starsze" stażem pracownice stoją i plotkują.. zrobisz wszystko a i tak dostaniesz opierdziel.. zasad bhp tez się zbytnio nie przestrzega.. Pracownice przychodzą chore do pracy, bo boja się iść na L4, żeby przypadkiem nie stracić pracy... To prawda ze przychodzi się na parę dni na próbę.. ale jakiś grosze są płacone.. przez 6 miesięcy mojej pracy przewinęło się przez sklep ok 20 nowych pracownic.. które rezygnowały, ze względu na warunki bądź zarobki... umowę się dostaje na 3/4 , siedzi się nawet 18 godzin w pracy, jeśli przychodzi zmianę sezonu.. Osobiście nie polecam pracy w CCC...


A pracowałaś w CCC w Galerii?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
6 maja 2015r. o 19:29
a co do Ciebie też dzwonili na rozmowę na jutro?? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też tylda niezalogowany
6 maja 2015r. o 19:52
@ruda25
Złej pracownicy to jak złej baletnicy...wszystko przeszkadza i nic jej się nie podoba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.