Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prezent dla dziewczyny;*

~ niezalogowany
26 sierpnia 2013r. o 21:01
~ napisał(a): Chłopie jak będzie ładna pogoda to zabierz ją na piknik; weż koc, jakieś jedzonko, napoje i zabierz dziewoje w jakieś fajne miejsce, polanke etc.; zobaczysz, jak natura działa na kobiety


o,i to jest to!!!! sama bym poleciala gdyby mi moj maz dzis cos takiego zaproponowal:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2013r. o 23:10
Ellen napisał(a):
~Romantyczka napisał(a): A właśnie szkoda, że takie rzeczy to tylko w filmach można zobaczyć. Najłatwiej pójść na łatwiznę i coś kupić. A jak się ma pieniądze to już w ogóle żaden problem. A najlepsze prezenty są takie od serca, których nie da się za żadne pieniądze kupić. Chciałabym pójść na taką kolację...


dokładnie. nie wszystkim kobietom zależy na drogich prezentach. Liczy się pomysł i wkład serducha, kasy może nie być wcale :)



Właśni,skad ten mylny pogląd,ze trzeba zablysnąć czyms kosztownym,mnie by wzruszyla laurka narysowana od serca przez mojego ukochanego ,gdybym go miała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~w-l niezalogowany
27 sierpnia 2013r. o 7:12
No ale,nawet ta laurkę w jakimś odpowiednim momencie przydało by się dać;p gdzie ją mogę zaprosić??? nie musi być w Bolesławcu, może jakaś chatka w górach czy cuś??? macie jakieś namiary????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 sierpnia 2013r. o 7:31
Kup jej czekoladę i wibrator. Jak nie będzie chciała jeść czekolady to niech się p....li.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11232
#SMIECWIEDZ nieaktywny
27 sierpnia 2013r. o 7:40
ZA ODPOWIEDNIA OPLATA MOGE CI UDZIELIC SWOJEJ PIECZARY NUDNY CZLOWIEKU...WCINAM SIE ZE TWOJA DZIEWCZYNA CODZIENNIE CZYTA TEN TEMAT. ALE BEDZIE HECA HOHO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 sierpnia 2013r. o 13:23
Wieczór pod namiotem czy śpiworkiem nad wodą... Wydaje się kuszący dla tych co nie spróbowali. We wrześniu już niestety za późno na takie ekscesy. Poza tym nastój mogą popsuć komary. Najlepiej samemu wcześniej przeprowadzić "wizję lokalną".
Raz udało mi się coś takiego zorganizować... Ona, gitara i gwiazdy... A na drugim brzegu ktoś palił ognisko. Jest potem co powspominać...
Ale takie rzeczy to lipiec-sierpień
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Talincki niezalogowany
5 października 2015r. o 2:32
Dziewczyna na pewno by się ucieszyła, gdybyś ją gdzieś zabrał... Może tak poszperaj, co oferuje wizzair https://www.fru.pl/tanie-loty/WizzAir-W6 Nie zbiedniejesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.