Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dawid Sarbak
REKLAMA Krzysztof Mróz
BolecFORUM Nowy temat

Przychodnia lekarska przy ul. Karola Miarki

2346
#gustaw nieaktywny
29 stycznia 2015r. o 14:59
kczlk napisał(a): Ja uważam Fons Vitae za jedną z lepszych przychodni w B-c. Nigdy nie miałam problemów z dostaniem się do lekarza, a należy tam mąż, ja i nasz synek, nie miałam też nigdy problemów z bezpośrednim połączeniem telefonicznym do gabinetu doktora, kiedy chciałam z nim coś skonsultować. Panie w rejestracji zawsze łączyły z nim ;) No ale wiadomo, ile ludzi tyle opinii :)

A gdzie ta przychodnia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12980
#kczlk nieaktywny
29 stycznia 2015r. o 15:02
No na Karola Miarki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
29 stycznia 2015r. o 15:37
Moje pytanie będzie trochę nie związane z tematem ale ktoś wspomniał o Stomadencie więc chciała bym zapytać o opinie na temat tej przychodni a szczególnie chodzi mi o lekarzy dla dzieci. Do Stomadentu jest zapisana tylko moja córka na szczęście nie choruje zbyt często najczęściej to drobne infekcje które udaje się nam wyleczyć w domu a jak już się rozchoruje to akurat na weekend wiec i tak w Stomadencie chyba w weekend lekarze nie przyjmują. Ja mam dobre zdanie o tej przychodni ponieważ kilka razy doktor Cieśla pomogła mojej córce raz też dzwoniłam do rejestracji o poradę i miła pani porady mi udzieliła ale chciałabym tez poznać opinię innych :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3118
#sylvia nieaktywny
29 stycznia 2015r. o 16:11
lia napisał(a): Moje pytanie będzie trochę nie związane z tematem ale ktoś wspomniał o Stomadencie więc chciała bym zapytać o opinie na temat tej przychodni a szczególnie chodzi mi o lekarzy dla dzieci. Do Stomadentu jest zapisana tylko moja córka na szczęście nie choruje zbyt często najczęściej to drobne infekcje które udaje się nam wyleczyć w domu a jak już się rozchoruje to akurat na weekend wiec i tak w Stomadencie chyba w weekend lekarze nie przyjmują. Ja mam dobre zdanie o tej przychodni ponieważ kilka razy doktor Cieśla pomogła mojej córce raz też dzwoniłam do rejestracji o poradę i miła pani porady mi udzieliła ale chciałabym tez poznać opinię innych :)

Ta przychodnia którą pani opisuje to nie stomadent tylko Lekarz Domowy i teraz znajduje się na zgorzeleckiej nad Rossmannem :) Jesli pyta pani o lekarzy dziecięcych tam przyjmujących to są godni polecenia :) Przychodnia również :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
29 stycznia 2015r. o 16:21
Być może troszkę się pogubiłam :D z racji tego, że nie chodzę z córką tam zbyt często, pierw lekarz dziecięcy przyjmował w tym pierwszym budynku później jak poszłam z córką na szczepienie to dopiero na miejscu dowiedziałam się, że lekarz dziecięcy jest w drugim budynku z tyłu a szczepiąc córkę na 5 lat dowiedziałam się, też już na miejscu, że tym razem lekarz przyjmuje nad Rossmanem:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
29 stycznia 2015r. o 16:36
Też tam należę i ogólnie bez problemów,korzystam baaaardzo rzadko ,bo nie jestem osobą ,która lata co chwile na L4,ale jak już to problemu nie było.
Żona ,czy dziecko tez bez problemów,osobiście jak i na telefon .

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~megi niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 17:21
Przyjmują w nowej przychodni STOMADENT w siedzibie Stomadentu tam gdzie kiedyś była przychodnia Twój Lekarz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3118
#sylvia nieaktywny
29 stycznia 2015r. o 19:13
lia napisał(a): Być może troszkę się pogubiłam :D z racji tego, że nie chodzę z córką tam zbyt często, pierw lekarz dziecięcy przyjmował w tym pierwszym budynku później jak poszłam z córką na szczepienie to dopiero na miejscu dowiedziałam się, że lekarz dziecięcy jest w drugim budynku z tyłu a szczepiąc córkę na 5 lat dowiedziałam się, też już na miejscu, że tym razem lekarz przyjmuje nad Rossmanem:D

No to tylko gratulować że córcia się zdrowo chowa :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Cezary Przybylski
REKLAMA Anna Zug!