Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Same właczające się reklamy

~Jaaa niezalogowany
3 marca 2015r. o 17:15
Witam!
Niedawno ściągnęłam sobie program do muzyki AIMP3. nie wiem, czy podczas ściągania tego programu ściągnęłam przez przypadek coś jeszcze, ale... od pewnego czasu jak wchodzę na różne strony to pojawiają się kolejne karty ze stronami z grami, reklamy, co chwilę avast daje komunikat, że zostało wykryte zagrożenie. Nie mam już jako strony startowej google.pl tylko jakaś mi nieznana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
3 marca 2015r. o 17:50
Stronę ustawisz sobie w opcjach, w pierwszej kolejności polecam ad blocker, później ComboFIx, jeżeli to nie pomoże -> format :)


Dopisane 03.03.2015r. o godz. 17:50:

Zapomniałem dodać, że przy instalacji trzeba czytać i odznaczać badziew, który zwykle instaluje się z softem :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iT Jacek niezalogowany
3 marca 2015r. o 19:09
http://www.pcrisk.pl/narzedzia-usuwania/7367-wirus-omiga-plus

2.W panelu sterowania>programy i funkcje>odinstaluj wszystkie programy "z dziś"
3.Chrome>ustawienia(Resetowanie ustawień)>rozszerzenia (też powinien być ślad po omiga)
4. Spy hunter, bądź inny antymalware(malwarebytes)

Zawsze pomaga, a format C: wykluczone!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 marca 2015r. o 20:30
Kolejny noobek radzący "c:->format" :D "specjaliści" :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 marca 2015r. o 20:37
co ten masi wypisuje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaa niezalogowany
3 marca 2015r. o 21:10
sciagnij sobie AdwCleaner usunie Ci wszystkie smieci i instalki które przez przypadek zainstalowałes
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.