Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Sklep ŻABKA UL.ASNYKA -OBSŁUGA

~I niezalogowany
18 września 2014r. o 10:21
Przepraszam bardzo ale w³aœnie tylko jedn¹ tak¹ sytuacjê mia³yœmy. Zastanawiam siê tylko czy Pani nie potrafi poj¹Ì, ¿e kilka minut wczeœniej jedna z nas by³a w s¹siaduj¹cych sklepach ¿eby rozmieniÌ pieni¹dze ale nikt nie mia³ mo¿liwoœci poniewa¿ ekspedientki z tych sklepów równie¿ nas siê pyta³y czy mo¿emy im rozmieniÌ pieni¹dze. Uwa¿a Pani ¿e powinnyœmy biegaÌ po ca³ym mieœcie? Dlaczego ludzie nie potrafi¹ zrozumieÌ ¿e jest problem z drobnymi a potrafi¹ przyjœÌ o godzinie 6:00 do sklepu, kupiÌ zapa³ki i zap³aciÌ 200 z³ banknotem. Nikomu nie robimy na z³oœÌ tym ze nie mamy jak wydaÌ. Je¿eli ka¿dy z góry traktuje sklep jako miejsce do rozmiany pieniêdzy to póŸniej wychodz¹ takie sytuacje tylko ze zawsze winna jest ekspedientka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9011
#Dostojewski nieaktywny
18 września 2014r. o 10:37
~witek napisał(a): ale ona nie była sama!!!były trzy lochy co stały i sie gapiły jak cielaki.rozumiesz?tak napisała ta załozycielka watku


Użytkowniku 82.177.216.*** ,
Twoja kultura jest powalająca.
Nie sądzę, aby caroline.f życzyła sobie takich popleczników.

vinyl,
zachowałeś jeszcze uprawnienia moderatora, pomimo usunięcia ze stopki redakcyjnej ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5925
#caroline.f nieaktywny
18 września 2014r. o 10:55
~I napisał(a): Przepraszam bardzo ale właśnie tylko jedną taką sytuację miałyśmy. Zastanawiam się tylko czy Pani nie potrafi pojąć, że kilka minut wcześniej jedna z nas była w sąsiadujących sklepach żeby rozmienić pieniądze ale nikt nie miał możliwości ponieważ ekspedientki z tych sklepów również nas się pytały czy możemy im rozmienić pieniądze. Uważa Pani że powinnyśmy biegać po całym mieście? Dlaczego ludzie nie potrafią zrozumieć że jest problem z drobnymi a potrafią przyjść o godzinie 6:00 do sklepu, kupić zapałki i zapłacić 200 zł banknotem. Nikomu nie robimy na złość tym ze nie mamy jak wydać. Jeżeli każdy z góry traktuje sklep jako miejsce do rozmiany pieniędzy to później wychodzą takie sytuacje tylko ze zawsze winna jest ekspedientka.
Pani stara sie za wszelką cene mnie przegadac.Nie traktuję sklepu jako rozmieniarki i proszę nie przeginac bo nie płaciłam banknotem 200zł za zapałki!!!i to nie ja brałam 6 harnasi!proszę mi nie wmawiac takich bzdur.Potraktowałyście mnie jak śmiecia,tak się poczułam i tyle.Moje zdanie jest takie że Pani powinny mieć czym wydawac i tyle.Jestem zła na Was nie jako ludzi a jako SPRZEDAWCÓW.Życzę Wam podobnego potraktowania w sklepie jak Wy mnie potraktowałyście.Jeśli Byście chociarz przeprosiły i wyjaśniły dlaczego nie macie jak wydac to ok,a nie tekst nie wydam i nie sprzedam i już!To sie w głowie nie mieści.Telefon do odpowiedniej osoby już mam.Zgłosze skargę bo mam takie prawo.Poczułam sie źle jako klient a tak nie powinno chyba byc co?

Idę do sklepu to mam być wnim chciana i mam czuc sie dobrze robiąc zakupy!TO NIE KOMUNA!I babki z wąsem za ladą które cie obsłuzyły jak im się chciało i jesli im się chciało.

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA POWIEDZIAŁAM WSZYSTKO JUŻ NA TEN TEMAT

A PANIOM ZE SKLEPU ŻABKA NA ASNYKA ŻYCZĘ WIECEJ POKORY I UŚMIECHU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2014r. o 10:57
Skoro nie było drobnych trzeba było zapłacić kartą i byłoby git.
A tak w ogóle przestańmy już pierdzielic o tej Żabce bo mdło się od tego robi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
18 września 2014r. o 10:59
~ napisał(a): Skoro nie było drobnych trzeba było zapłacić kartą i byłoby git.
A tak w ogóle przestańmy już pierdzielic o tej Żabce bo mdło się od tego robi.
tak bo wszyscy mają karty i gotówkę na nich.Nie ma obowiązku płacenia kartą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tak, jop niezalogowany
18 września 2014r. o 12:25
Żabka ma renomę niskiego sklepu. Cóż poradzić, skoro nie mają narzucane żadnych zasad. Przykre, ze kiedy ja chcę kupić coś w Żabce panie za ladą plotkują o jakichś pierdołach a nie zajmą się pracą. W innym sklepie już by burzyły że są źle traktowane. Realia Żabki- idź z wyliczoną kwotą i nie zajmuj wiele czasu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tak, jop niezalogowany
18 września 2014r. o 12:27
http://zabka.pl/pl/o-zabce/kontakt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
18 września 2014r. o 12:37
Dziekuje za dyskusje w tym temacie.
Zapraszam w inne miejsca BolecForum.

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.