Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

SKRZYŻOWANIE STASZICA Z GÓRALSKĄ !!!

3145
#hemi nieaktywny
31 sierpnia 2015r. o 1:20
Cyt:"Człowiek który wykonuje swój zawód (Nie każdemu dane jest być "PREZESEM", tak jak pewnie Ty), jedzie zgodnie z przepisami i z powodu ludzkiej głupoty traci przede wszystkim zdrowie i cały swój dobytek. "

Zaraz zaraz ,bo nie ogarniam:
Tzw:"złotówa",czyli taksiarz wymusił,czy był na głownej i jest niewinny?
Jak wymusił-to jego głupota.
Jak niewinny- to o jakiej stracie dobytku mowa, skoro nie jest sprawca i wsio pójdzie z konta sprawcy .

Nie rozumiem tych płaczy ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nieinterere niezalogowany
31 sierpnia 2015r. o 3:19
I bardzo dobrze , wypadek z niczego sie nie bierze niech sie zabijają nawet tam jak jakiś dziwny czlowiek ku### niewie gdzie jest głowna droga a gdzie znak STOP wy krec ane jak byk ze ma sie zatrzymać.
Szkoda tylko tych ludzi którzy ucierpią na ...iźmie tych idiotów bez mózgu, droga nie jest winna , pozabierać burakom prawko i po kłopocie

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
31 sierpnia 2015r. o 8:51
Od razu wyremontować mostna ul. Mostowej.........Romek czytasz to?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Staszic niezalogowany
31 sierpnia 2015r. o 14:09
Nie mogę powiedzieć, że zrobiono już wszystko na tym skrzyżowaniu aby udostępnić je naszej zmotoryzowanej husarii. Brakuje mi tam grubej, białej krechy namalowanej na jezdni oraz napisu STOP. Jeżeli komuś trudno dostrzec znak drogowy to może "malowidło" pobudzi wyobraźnię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
31 sierpnia 2015r. o 14:24
Zgadzam się. Bardzo często pokonuję to skrzyżowanie i kilka razy zdarzyło mi się, że ktoś "śmignął" Góralską jak po głównej.
Może faktycznie trzeba dobitniej zakomunikować mniej spostrzegawczym, że jest to droga podporządkowana. Osobiście, jadąc główną, zawsze zwalniam w miarę możliwości i otwieram wszystkie oczy dookoła głowy :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 sierpnia 2015r. o 16:24
k1p napisał(a): Bardzo często pokonuję to skrzyżowanie i kilka razy zdarzyło mi się, że ktoś "śmignął" Góralską jak po głównej.
Może faktycznie trzeba dobitniej zakomunikować mniej spostrzegawczym, że jest to droga podporządkowana.



Otóż to!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 sierpnia 2015r. o 22:39
jak ktoś nie jest z oś Staszica to niech tamteędy nie jezdzi :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
1 września 2015r. o 11:39
święty boże nie pomoże na ludzką głupotę kaskaderów nie kierowców, jeżdżą i się popisują, który głośniej, wyścigi samochodami i motocyklami na Dolnych Młynach, Staszica,obwodnicy - tylko brak naszych mundurowych, żeby to wreszcie ukrócić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza