Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Skup Złomu Komputerowego

~i Ameryki niezalogowany
20 kwietnia 2015r. o 14:15
No właśnie myślałam by założyć podobny temat a tu proszę :) mamy w domu dwa laptopy do sprzedania, w jednym (acer) nie działa górna część klawiatury a w drugim (toshiba) gniazdo od zasilania do wymiany, czytnik plyt cd kaput ( dawno temu dysk twardy padl i w serwisie wymieniono go ale uszkodzono kieszen cd co odkrylam juz zbyt pozno by reklamowac) , no i nie ukrywam ze cos sie dzieje z matryca bo po dluzszym uzytkowaniu obraz jakby sie zwiesza...takze leza i sie kurza sprzety a moze komus na części chociaz sie przydadza...czy w rym skupie na mickiewicza sa w stanie kupic tego typu uszkodzony sprzet jednak bez papierow? Laptopy sa dosc wiekowe i obawiam się ze odnalezienie papierow graniczyloby z cudem....a moze ktos z forumowiczow bylby zainteresowany? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jola niezalogowany
20 kwietnia 2015r. o 19:00
A czy monitory rowniez skupuja bo mam samsunga ktory stoi i sie kurzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4350
#ScaN nieaktywny
20 kwietnia 2015r. o 21:11
Jak stare są te laptopy?
Może wie Pani jaki to model?


'Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.. '
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~misiek niezalogowany
20 kwietnia 2015r. o 23:06
W nowogrodzcu skupują takie rzeczy facet ma wiedzę i bardzo dobrze płaci Firma METALLMIX tel 695997520
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~i Ameryki niezalogowany
21 kwietnia 2015r. o 12:43
Panie ScaN ,nie wiem czy pytanie było do mnie skierowane ale odpisze :) modele laptopów napisalam, jeden acer ( 7-8 lat) drugi toshiba ( moze 6-7 letnia) strzelam tak plus minus bo dokładnie niestety nie pamiętam....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Tawułka niezalogowany
2 stycznia 2021r. o 13:51
Czy w Bolesławcu skupuje ktoś jeszcze złom komputerowy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 stycznia 2021r. o 17:35
Trzeba sprawdzać ogłoszenia w dziale 'komputery'. Czasami ktoś skupuje.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.