Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat

Stomadent w Bolesławcu

~majętny Stef niezalogowany
24 stycznia 2015r. o 19:41
O Stomadencie mam dobrą opinię. Polecam Wiktora. Duże kolejki do niego są.
Wcale nie jest tak drogo, zwłaszcza że za granicą bierzesz zasiłek :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 stycznia 2015r. o 19:53
~ napisał(a):
~michal napisał(a): a gzie sie znajduje stomadent na gornych mlynach z tego co wiem stomadent jest na dolnych mlynach
na przeciwko strazy pożarnej.


tosa juz dolne mlyny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pacjent niezalogowany
24 stycznia 2015r. o 20:43
Szczerze nie polecam stomadentu a juz Wiktora napewno NIE.Tez mieszkam w NIemczech pol roku temu zrobilam wlasnie tam zeby po kontroli w Niemczech lekarz powiedzial ze dawno nie widzial tak spartaczonej roboty.Jesli mieszkasz w Niemczech ceny nie sakosmiczne ale liczy sie efekt .J a swoje poprawiam wlasnie w Niemczech
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 stycznia 2015r. o 22:12
Jest taniej ,ale poprawka też kosztuje. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 stycznia 2015r. o 22:54
W stomadencie w porównaniu do innych gabinetów jest stosunkowo tanio. Ale czy dobrze? Byłam tam kilka razy, na szczęście tylko na kontroli, ale zauważyłam że są tam same młode dentystki, chyba nabierają tam praktyki, a potem odchodzą i zakładają własne gabinety. Nie wiem, czy robią dobrze czy źle, słyszałam różne opinie. Myślę, że jak jest to zwykłe plombowanie zębów trzonowych to można spróbować. Bardziej skomplikowane zabiegi może jednak lepiej powierzyć dentystom z dłuższą praktyką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.