Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Świadkowie dziwnych zdarzeń

4885
#Anonim4886 nieaktywny
14 marca 2013r. o 18:48
Z mieszanymi uczuciami nadal śledzę temat - Riese.

I, po prostu, dziwne to wszystko...

I na ile prawdziwe ?


"Goniliśmy go ale to wycie , wyło i wyło w mojej głowie, budziłem się i znów te prochy i zastrzyki. Ruscy byli blisko widziałem ich przez okno z kratami. Krzyczałem ale te wredne wilkołaki.
Nosiliśmy te okrągłe pojemniki z pod łóżek , i ten fetor ciągle było czuć ten smród, zemdlałem . Otworzyłem oczy znów ten Bolesławiec."

Zapiski PKP , Kroniki Lekarzy Kolejowych, 89/444/222789/ SAM/ GURU/ Bardzo Poufne- z dziennika zawiadowcy stacji Bolesławiec.



"Pędzili nas przez śnieg , głęboki , było zimno , dźwigaliśmy te piekielne pojemniki .Oświęcim przeżyłem , a teraz te pojemniki mnie zabiją . Dźwigamy je już drugi dzień , zastrzyki jakie dostajemy dodają mi sił .Gdy nas wyładowali na stacji była noc , od wyjazdu z Auschwitz minęło tydzień , ewakuacja ruscy byli blisko .
-Wilczur tego SS mana rozszarpał kolejną ofiarę , tam przynajmniej mogłem pójść na druty tu nas pilnują zabijają gdy ktoś uszkodzi pojemnik , wtedy uciekają , wracają po chwili i ten piekielny pies zabija następną ofiarę ....

-Idziemy do jakiegoś podziemnego miasta , wielkiego schronu , niesiemy życie , Wunderwaffe , tak opowiadał nam jakiś Ślązak z Siemianowic był wartownikiem , ale nie bił ......

Tam w tym podziemnym mieście padał deszcz z sufitu , woda zimna , ściany w płytkach , jakieś laboratorium, ....dostaliśmy jakieś tajemnicze kostki .....tajemniczo się pieniły. Kazali się tymi kostkami nacierać. Zemdlałem.

- Koniec męki teraz czekam aż mnie rozszarpie to faszystowskie bydle ....

- 1947 Bolesławiec Klinika Psychiatryczna - pacjenta o nr 363851 izolować do 1950 .
Kroniki Lekarskie 47/321/PN/Poufne / - gen Bondarenko

Wypis z kliniki psychiatrycznej 567-765-33/788890/GEN/ KOM/ Ściśle Tajne/ 1998 -pacjent zbiegł- Marszałek Garoj, Główny zarząd GRU .

(2013-03-06 12:17:56 autor: Personel szpitala)"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5491
#fionka55 nieaktywny
1 lipca 2015r. o 2:01
nieźle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~osówka niezalogowany
1 lipca 2015r. o 15:32
riese, osówka, walim te wszystkie miejscowości połączone są podziemnym tunelem z zamkiem książ. Warto tam pojechać, naprawdę krew w żyłach zastyga jak przewodnik opowiada co sie tam działo. w jakich warunkach więźniowie pracowali, to było jedne wielkie hitlerowskie, podziemne miasto. Zobaczycie w jakich skałach musieli więźniowie kuć, żeby tunel zrobić i do jakich wysokości doszli to za głowy sie połapiecie. Ja byłam, widziałam i włos się na głowie jeży.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lipca 2015r. o 14:14
ano nieźle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Maciej Małkowski