Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Wojciech Smoliński
BolecFORUM Nowy temat

TLUMIKI-SPAWANIE

~ niezalogowany
4 października 2015r. o 8:19
~ napisał(a): nigdy w życiu na zabobrzu spaprali mi robotę,że szok również nie polecam koło starego młyna papranina.Kolego popatrz na allegro teraz tłumiki są tanie nie opłaca się spawać,wiem przerabiałem to

A nie mówili Ci że spawanie to na Twoja odpowiedzialność? Puściło w jednym miejscu to za tydzień mogło puścić w innym. Mnie przekonali to wymiany tłumika i to była dobra decyzja. Chłopaki znają się na swojej robocie.
http://tlumiki.boleslawianie.pl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 października 2015r. o 15:09
na zabobrzu nie potrzebnie wymienili mi tłumik bo gdzieś mi buczało poprostu zła diagnoza z ich strony a co do pieniędzy to nie naciągali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8190
#gasina49 nieaktywny
4 października 2015r. o 16:19
Nie wszystko da się pospawać, bo nieraz nie ma do czego spawać.
Spawałem wiele tłumików i z tego co wiem to tylko jeden żle zrobiłem, bo gościowi się spieszyło i spawałem tłumik nie demontowany.
Wiadomo wtedy nie dojdzie się wszędzie półautomatem i wykonanie jest takie jakie jest.
Ale jak jest zdemontowany to mogę udzielić gwarancji i może służyć długo, bez konieczności wymiany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 października 2015r. o 17:09
~ napisał(a):
~ napisał(a): nigdy w życiu na zabobrzu spaprali mi robotę,że szok również nie polecam koło starego młyna papranina.Kolego popatrz na allegro teraz tłumiki są tanie nie opłaca się spawać,wiem przerabiałem to

A nie mówili Ci że spawanie to na Twoja odpowiedzialność? Puściło w jednym miejscu to za tydzień mogło puścić w innym. Mnie przekonali to wymiany tłumika i to była dobra decyzja. Chłopaki znają się na swojej robocie.
http://tlumiki.boleslawianie.pl/
nie mówili,że na moją odpowiedzialność.Powiedzieli,że zrobią zrobią mi to na lata i nie puściło po tygodniu tylko po po godzinie.tylko wymiana na nowy,a z tym poradziłem sobie sam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAKozłowski do Sejmiku
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo