Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ubezpieczenie nnw .Warto czy to strata kasy

~karol niezalogowany
1 października 2015r. o 23:19
No właśnie copmensa ma tam widzę dobre opinie i ogólnie w necie (wiadomo bez sypania gęsto kasą - tak to nie ma nawet w rajach podatkowych), dlatego też ich biorę pod uwagę. Ciekawe ile mi wyjdzie zniżek, bo jestem w miarę świeżym kierowcą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~# niezalogowany
2 października 2015r. o 8:16
Uważam, że warto ale tylko kiedy jesteśmy ubezpieczeni na wysokie sumy. Nnw w moim wypadku 20.tys ciężki wypadek 3 miesiące gipsu, odszkodowanie wypłacone 200 zł. Coś takiego nie ma sensu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Klient niezalogowany
2 października 2015r. o 11:42
Polecam Panią Julitę od ubezpieczeń NNW i nie tylko; z Bolesławca .. TEL 690 000 802
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stefan niezalogowany
5 października 2015r. o 21:25
Jak w miarę świeżym to trochę zabulisz, ja to już mam 60% zniżek także cena atrakcyjna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oeCompensa niezalogowany
20 listopada 2015r. o 22:27
Mogę tylko potwierdzić, że im wyższa suma ubezpieczenie tym wyższe odszkodowanie za takie samo zdarzenie. Konstrukcja ubezpieczenia NNW jest prosta: W przypadku uszkodzenia ciała określany jest trwały uszczerbek na zdrowiu, zgodnie z tabelą procentowego uszczerbku na zdrowiu. Odszkodowanie wynosi wtedy dokładnie taki procent sumy ubezpieczenia, jaki wynika ze wspomnianej tabeli. Warto również rozważyć możliwość dokupienia ubezpieczeń dodatkowych, które pozwolą na np. pokrycie kosztów leczenia, naprawy lub nabycia środków specjalnych.

Zachęcam zatem do kontaktu z naszymi agentami ubezpieczeniowymi, którzy zaproponują atrakcyjną cenę za ubezpieczenie, które będzie najbliższe twoim oczekiwaniom. Wszelkie dane kontaktowe do naszych agentów znajdziesz na naszej stronie internetowej pod adresem: www.compensa.pl/tabid/64/Default.aspx.

W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Compensa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2015r. o 22:43
Takie ubezpieczenie również należy dobrać indywidualnie. Czy warto? Warto i nie warto.. ze swojego doswiadczenia moge powiedzieć, że przez wiele lat placilem i placilem i w pewnym momencie myslalem sobie "hmm moze zrezygnuje, przeciez i tak nie bede mial wypadku.. nigdy nie mialem" a tydzien pozniej wypadek ;D

Nastepna sprawa to nie polecam się kierowac do jakiejs koknkretnej firmy ubezpieczeniowej, bo wiadomo chwalą swój produkt, a inny wg nich jest zły.

Jeśli Ci zależy na bezpieczeństwie swoim i bliskich to udaj, albo zadzwon do jakiejs firmy która ze wszystkich firm wybiera Ci indywidualną oferte.

znam takie dwie fimy, jesli chcesz to moge podać namiary, napisz na meila, bo nie bede robil tutaj pseudoreklamy :) [email protected] pozdro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2015r. o 23:07
Jak by nie patrzeć to wysokość odszkodowań z "klasycznych" ubezpieczeń samochodowych NNW jest praktycznie symboliczna w porównaniu z kosztami leczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~perkono niezalogowany
20 listopada 2015r. o 23:32
Poczytaj sobie forum ubezpieczeniowe:
http://www.forum-ubezpieczenie.pl/pozostale-samochodowe-f10/nnw-kupowac-czy-nie-t2512.html
http://www.forum-ubezpieczenie.pl/pozostale-samochodowe-f10/czy-oplaca-sie-brac-nww-t545.html
Tam szeroko sie na ten temat wypowiadaja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Jacek Łuczkowski do Rady Powiatu