Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ulotka za wycieraczką

~ niezalogowany
20 października 2014r. o 22:31
~ napisał(a): a na myjni
:D


Fajna fura.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 października 2014r. o 22:40
~Kierowca napisał(a): Karnego kuta..a to bym nawet przyjął jak się należy ale to było całe stado chyba takich bo to była ulotka Ulotka wyborcza Wasza rada miasta


Trzeba było ją zedrzeć, wrzucić do muszli i spuścić wodę. :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2014r. o 13:43
Kierowca, narób jeszcze zdjęć - dowodów, by nikt Ciebie nie wysmiał i powodzenia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dobr arada niezalogowany
21 października 2014r. o 13:51
~jolka napisał(a): jedz na myjnie na koszt Urzedu Miasta :D :D :D i zawiez im fakture :) nie martw sie ida deszcze wszysto splukaja :* :| milego dnia, zlosc pieknosci szkodzi :P
ale umyj psioche bo wali ci z gara jolaśka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paula niezalogowany
21 października 2014r. o 17:07
Też miałam ostatnio tą ulotkę z rady miasta i też się nawściekałam żeby to zdrapać :/ Szukałam na niej jakiegos nr telefonu żeby zadzwonić do odpowiedzialnej za to osoby ale niestety nie znalazłam..a chętnie bym im za to nawrzucała!!! :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2014r. o 17:42
~ napisał(a): a na myjni
:D

chłopakom chodzą głowy jak na meczu tenisa ziemnego :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.