Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat

Ustawa 500 + pierwszy krok w złą stronę

~ niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 22:31
Pisowcy to źli ludzie bo prowadzą Polskę w kierunku socjalizmu.

Kto uważa, że program 500 + jest ok to jest po prostu głupi i naiwny. Ceny produktów i usług pójdą niedługo drastycznie w górę. Urzędy skarbowe, policja będą aktywniejsze w ściągalności kar. Oc już w tym roku ma pójść górę. Zatem Polska skończy marnie i ludzie dziś popierający 500+ obciążają nie tylko siebie, ale swoje dzieci, przyszłe pokolenia. Pobudka z tego szaleństwa będzie bardzo bolesna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 22:47
Nie żałuję ludziom tych 500zł ,ale dostałem pismo z ZUS że jak osiągnę wiek emerytalny to należeć będzie mi się 527 zł miesięcznie .ZUS opłacam indywidualnie od 1984 roku,nie wiem czy już się kłaść do trumny czy liczyć na jakiś cud.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bb niezalogowany
18 sierpnia 2016r. o 12:08
W polsce bylo jest i bedzie dziadostwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 sierpnia 2016r. o 21:48
~ napisał(a): Nie żałuję ludziom tych 500zł ,ale dostałem pismo z ZUS że jak osiągnę wiek emerytalny to należeć będzie mi się 527 zł miesięcznie .ZUS opłacam indywidualnie od 1984 roku,nie wiem czy już się kłaść do trumny czy liczyć na jakiś cud.


Władza i kościół robi wszystko dla pieniędzy -- ludzie dla jednych i drugich to armatnia padlina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 sierpnia 2016r. o 23:24
~ napisał(a):
~ napisał(a): Nie żałuję ludziom tych 500zł ,ale dostałem pismo z ZUS że jak osiągnę wiek emerytalny to należeć będzie mi się 527 zł miesięcznie .ZUS opłacam indywidualnie od 1984 roku,nie wiem czy już się kłaść do trumny czy liczyć na jakiś cud.


Władza i kościół robi wszystko dla pieniędzy -- ludzie dla jednych i drugich to armatnia padlina.


100 procent Racji ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2016r. o 9:20
Jestem matką dwójki dzieci. Pracuję i zawsze pracowałam, nie było urlopów wychowawczych, bo trzeba było zarobić na rodzinę. Nie skarżyłam się, pracowałam, dawałam zawsze radę. Nie jestem zwolenniczką partii rządzącej, ale skorzystałam ( po namowach wielu osób) z tych 500zł. Pracuję za niecałe 1400zł, do tego alimenty 500zł i po otrzymaniu 500zł dodatkowo, wychodzi 2400zł miesięcznie. Jak dla mnie super.
Jeździłam zawsze na wakacje z dziećmi. Zawsze uskrobałam w ciągu roku na to by zabrać namiot, plecak i hej nad morze, ale w tym roku wyjazd z wypasem, choć krócej, ale w domku.
Pewnie, że powinno to być jako dodatek rodzinny i pewnie, że powinno się kontrolować i pewnie, że idzie to z naszej wspólnej kasy i nie jestem pewna czy nasze państwo na to stać, ale powiem wam … jestem zadowolona, że jednak zdecydowałam się by pobierać te 500zł. Nie przepijam, nie wydaję na telefony i telewizor (choć nie posiadam). Ale z odrobiną spokoju myślę o początku roku szkolnego, o dentyście, o wyjściach dzieci na basen czy do kina. Aaa dodam jeszcze, że nadal pracuję, nie zrezygnowałam z pracy, czasami jadę na jagody i jeśli do słoika nie zapakuję tego co zebrałam, odsprzedam, zawsze to jakiś grosik na potrzeby domu, dzieci.

Reasumując … jak ktoś ma przepić to przepije, a jak ktoś chce to może mieć faktycznie te 500zł dodatkowo na dzieci i z pomysłem je wykorzystać. Na dzieciaki warto wydawać każdy grosz Pozdrawiam ciepło.
:) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2016r. o 9:46
według twoich zarobków mając dwoje dzieci na utrzymaniu należy Ci się i 500zł na drugie dziecko też czyli razem powinnaś dostawać 1000zł, chyba że jedno dziecko jest pełnoletnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Jacek Łuczkowski do Rady Powiatu