Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~tak to widzę niezalogowany
13 marca 2024r. o 20:35
~~Zofia katoliczka napisał(a): Gądecki i Jędraszewski odchodzą na emeryturę. Zostawiają po sobie zgliszcza i pustkę, z których KK już się nie podniesie. Zostawiają po sobie też wielomilionową rzeszę Polaków wrogo do Kościoła nastawionych. Dziękujemy, bracia.


Nie, no jak to bez Jędraszewskiego, prawdziwej twarzy polskiego kościoła?? Gdzie znajdą drugiego takiego?? Wiem, że w KK są duże pokłady wszelkiej maści dzbanów, ale taki kaliber zdarza się rzadko...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zawsze dziewica niezalogowany
14 marca 2024r. o 19:39
Nowym przewodniczącym Episkopatu został arcybiskup, który mówił, że polskie społeczeństwo "cuchnie homoseksualizmem". Zastanawia mnie to, gdzie i czym bardziej cuchnie... Mam mocne poczucie, że nieprzyjemny zapach jest większy w kręgach kościelnych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~lewak i gender niezalogowany
15 marca 2024r. o 9:34
~~zawsze dziewica napisał(a): Nowym przewodniczącym Episkopatu został arcybiskup, który mówił, że polskie społeczeństwo "cuchnie homoseksualizmem". Zastanawia mnie to, gdzie i czym bardziej cuchnie... Mam mocne poczucie, że nieprzyjemny zapach jest większy w kręgach kościelnych...


O, wiceprzewodniczącym Episkopatu został abp. Kupny. Ten, który próbował uciszyć ofiarę pedofila ks. Kani, oferując 40 tys. zł. "stypendium"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
16 marca 2024r. o 6:11
Po sławetnej orgii w Dąbrowie Górniczej i dymisji bp Kaszaka nie ma chętnych na objęcie duszpasterskiej opieki nad diecezją sosnowiecką i tak się zastanawiam. Brać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawa Celozja niezalogowany
16 marca 2024r. o 12:02
bierz w ciemno ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwawy Pigwowiec niezalogowany
16 marca 2024r. o 19:58
~~skorn napisał(a): To oni w tych purpurowych myckach i czarnych kiecach są odpowiedzialni za upadek kościoła w Polsce. To ta mafia zadała się z tą pisowską zgrają i zrobili z kościoła pisowską partię polityczną. Głupa rżną że do nich to nie dociera!!! Sprzedali kościół tej zgrai za 30 srebrników i lud wiernych mają głęboko w dupie. Są zerem polskiego byłego kościoła a piekło dla nich szeroko rozwarte. Tyle warci.


I za to należałoby im gorąco podziękować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
wczoraj o 5:39
Te belzebuby to Rydzyk ,Tusk i Holownia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Anna Zug!