Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat

W jakiej sieci macie telefon?

~ niezalogowany
8 lipca 2015r. o 21:01
bolecmen napisał(a):
~ napisał(a): mam w orange od klikunastu lat, ale juz wystarczy....chcialem sie przeniesc do plusa, ale ten zasieg.....wielkie dziury...

nie rób tego błędu miałem telefon w plusie żeby dzwonić (nie dodzwonić) sie do kontaktu biura obsługi z plus płacisz cos ok 4zł za minutę i za każdym razem po oczekiwaniu co najmiej 10 minut nikt nie odbiera!!! wyciąganie kasy od ludzi tragedia!!!!!!!!!! co przy innych sieciach jest kontakt darmowy !!!! zapamiętaj to co napisałem!!!!
smieszny jestes kolego w plusie biuro obslogi placi sie za połączenie bez wzgledu na dlogosc polączenia mam 3 tel w plusie od 10 lat 2601 numer wiec jest ok piszej bzdury a po 2 jak niechce ci sie czekac mozna wyslac powiadomienie oddzwonią hehehehe :D :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lipca 2015r. o 21:03
Redbullmobile.pl
za 39 zł masz: 2 gb internetu, bez limitu na stacjonarne i komórkowe do wszystkich sieci oraz sms i mms do wszystkich operatorów komórkowych bez limitu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lipca 2015r. o 21:11
~ napisał(a):
bolecmen napisał(a):
~ napisał(a): mam w orange od klikunastu lat, ale juz wystarczy....chcialem sie przeniesc do plusa, ale ten zasieg.....wielkie dziury...

nie rób tego błędu miałem telefon w plusie żeby dzwonić (nie dodzwonić) sie do kontaktu biura obsługi z plus płacisz cos ok 4zł za minutę i za każdym razem po oczekiwaniu co najmiej 10 minut nikt nie odbiera!!! wyciąganie kasy od ludzi tragedia!!!!!!!!!! co przy innych sieciach jest kontakt darmowy !!!! zapamiętaj to co napisałem!!!!
smieszny jestes kolego w plusie biuro obslogi placi sie za połączenie bez wzgledu na dlogosc polączenia mam 3 tel w plusie od 10 lat 2601 numer wiec jest ok piszej bzdury a po 2 jak niechce ci sie czekac mozna wyslac powiadomienie oddzwonią hehehehe :D :D :D :D :D



tak i powiedz jeszcze że masz wypasiony zasięg,ja też miałem w plusie 10 lat i nie mam zamiaru mieć więcej ,a za połączenie z obsługą prawie 2 zł to przesada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lipca 2015r. o 21:28
w orange za polaczenie z obsluga tez placisz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
8 lipca 2015r. o 21:32
po 7 latach w orange jestem w play :D na razie tu zostaje :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lipca 2015r. o 10:25
~ napisał(a):
~ napisał(a):
bolecmen napisał(a):
~ napisał(a): mam w orange od klikunastu lat, ale juz wystarczy....chcialem sie przeniesc do plusa, ale ten zasieg.....wielkie dziury...

nie rób tego błędu miałem telefon w plusie żeby dzwonić (nie dodzwonić) sie do kontaktu biura obsługi z plus płacisz cos ok 4zł za minutę i za każdym razem po oczekiwaniu co najmiej 10 minut nikt nie odbiera!!! wyciąganie kasy od ludzi tragedia!!!!!!!!!! co przy innych sieciach jest kontakt darmowy !!!! zapamiętaj to co napisałem!!!!
smieszny jestes kolego w plusie biuro obslogi placi sie za połączenie bez wzgledu na dlogosc polączenia mam 3 tel w plusie od 10 lat 2601 numer wiec jest ok piszej bzdury a po 2 jak niechce ci sie czekac mozna wyslac powiadomienie oddzwonią hehehehe :D :D :D :D :D



tak i powiedz jeszcze że masz wypasiony zasięg,ja też miałem w plusie 10 lat i nie mam zamiaru mieć więcej ,a za połączenie z obsługą prawie 2 zł to przesada
2 zlote za cale połączenie to nie 4 za minute jak napisałeś :D :D :D :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krwawa mery niezalogowany
9 lipca 2015r. o 10:28
ja mam plusa 3 lata bylam w Norwegi Hiszpani Dani Dubaju CHorwacja i nigdy nie miałam problemu z zasięgiem a ta ciota co pisze ze miał problemy z zasięgiem to niech wyjdzie z piwnicy w swojej wiosce to zasieg bedzie miał :* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Anna Zug!