Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Maciej Małkowski
BolecFORUM Nowy temat

Wolna Polska wolne media ?

11445
PanM
12 czerwca 2016r. o 13:04
~Kazik napisał(a): Hmm a teraz troche z innej beczki. Czy czasami na początku pańskiej kariery politycznej, nie był pan w twoim ruchu ??. a nawet w ruchu palikota ?? zapomniał Pan jakie mleko pan wtedy piłeś i jak oni również przepraszam.... Jak wy również obiecaliście narodowi dużo, a guzik zrobiliście ?? I teraz Pan uprawiasz politykę ostrzegam obywateli i tyle mogę. Tylko z tych działał nie wiele wynika. Po pierwsze nie przełożyło się to na wynik wyborów po drugie zawsze obywatele będą Pana kojarzyć z jednym i tym samym towarem na półce. Bo ten towar tylko zmienił producenta i etykietę a smakuje jak zawsze ;) Tak Panie Przemysławie prawda jest prosta nie umiesz pan politycznie grać. Nie zdziwi mnie to że na pana głosować będzie tylko pół mieszkańców wsi. Bo 1000 tyś głosów to mała wioska ;)


Tak prawda .
Osobiście nie muszę się niczego wstydzić.Nie nazywam się Palikot.Próba włączenie się w polityczną działalność to nic innego jak wyraz protestu przeciwko polityce władzy.W tamtym czasie chodziło o złodziejską politykę PO .
Niestety Polacy nie wyzbyli się hołdowania liderom politycznym miast interesom obywateli.
Nigdy nie zmieniłem poglądów .Zawsze zajmowałem się problematyką STOSUNEK PAŃSTWA DO POJEDYNCZEGO CZŁOWIEKA ./ WSZYSTKO JEST ZAPISANE NA BLOGU OD DNIA 02 GRUDNIA 2008 ROKU/

Jak mało wyobraźni lub złej woli trzeba mieć aby przypisywać mi działanie przeciw obywatelom.Jak ktoś chce być cudzą marionetką lub sługusem za resztki z pańskiego stołu to jego sprawa.
Drugim problemem jest utożsamiania gospodarki z religią --- to absurdalnie bezsensowne.


Dopisane 12.06.2016r. o godz. 13:03:

Albo tu ---------

https://www.facebook.com/PrawoDoPrzezycia/


Dopisane 12.06.2016r. o godz. 13:04:

xxx
To nie jedyny mój sprzeciw publicznie[img=1465729485_tox351z.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~eto niezalogowany
12 czerwca 2016r. o 16:17
Mały Kazio PISze;
,,Bo 1000 tyś głosów to mała wioska''.

Kazio,ty musi matematyk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2016r. o 23:22
kazio to pikuś , panna forewer.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
13 czerwca 2016r. o 12:14
Pannazdzieckiem napisał(a):
PanM napisał(a): ...
Masz Piotrze maksimum pretensji a minimum odpowiedzialności .
To Ty i tacy jak Ty pomagają systemowi robić z ludzi idiotów.


Mam traktować to jako twierdzenie , czy prawdę objawioną w Mondrej Knidze Paligłupa ?

Przemo nie wqurwiaj mnie. Ja rozumiem , że czegoś nie łapiesz , ale to nie jest powód do rzucania oszczerstwami , że niby i.diotę z kogoś chcę zrobić. Zapisz sobie w czterysta osiemnastym synapsie , w trzecim fraktalu , jakieś dwa centymetry od szyszynki ... na wieczność . Ja i Tacy jak ja , pomagają Ludziom obalić System. Jesteśmy Legionem :] A Ty Lemingiem :)Dopisane 07.06.2016r. o godz. 22:06:Dobra. Wracaj Przemo do edukacji i unikaj prawd objawionych ... ateisto :D A ja tymczasem przyduszę Morfeusza.
Trzymta się Bracia Lachy i Wy Piękne Słowianki ... też :)

Dobranoc :)


Ten temat też obs rałeś i wyżygałeś Piotrze .


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Cezary Przybylski