Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wspaniałej zabawy życzę

11100
#Blackjack nieaktywny
25 maja 2016r. o 19:38
PanM napisał(a):
masi napisał(a): PanieM, co to się stało, że Pana nie ma na imprezce? :)


W imię wolności i niezależności mediów Panie Norbercie.

Rasowy polityk :D

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
25 maja 2016r. o 19:41
PanM napisał(a):
masi napisał(a): PanieM, co to się stało, że Pana nie ma na imprezce? :)


W imię wolności i niezależności mediów Panie Norbercie.


w imie czegos to sie tylko patelnie chlasta
sami idealisci na tym portalu, patrioci i polacy z krwi i kosci, kto pisze na starosc pierdooly to mozna mu wybaczyc, ale na mediach nie ma sie zlituj.
mysle, ze sie ktos znajdzie, kto cie zj...e bo mi sie juz nie chce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
25 maja 2016r. o 19:47
Ma swoje zdanie, w sumie wolę jak ktoś ma swoje zdanie, jak w ogóle go nie ma...A jak jeszcze są fajne argumenty... ;) Nie lubię ciepłych, przytakujących kluch :)


Dopisane 25.05.2016r. o godz. 19:43:

Ma swoje zdanie, w sumie wolę jak ktoś ma swoje zdanie, jak w ogóle go nie ma...A jak jeszcze są fajne argumenty... ;) Nie lubię ciepłych, przytakujących kluch :)


Dopisane 25.05.2016r. o godz. 19:45:

Napiszę Wam że ememe powinien codziennie robić bolec party, jaki spokój, harmonia... :D


Dopisane 25.05.2016r. o godz. 19:47:

fobiak napisał(a):
sami idealisci na tym portalu, patrioci i polacy z krwi i kosci...

Nie jestem idealnym..., nie jestem patriotą i nie jestem polakiem z krwi i kości :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 maja 2016r. o 23:00
Miłej zabawy!
Nie podpiszę się, bo nie mogę się zalogować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
26 maja 2016r. o 12:26
masi napisał(a): Ma swoje zdanie, w sumie wolę jak ktoś ma swoje zdanie, jak w ogóle go nie ma...A jak jeszcze są fajne argumenty... ;) Nie lubię ciepłych, przytakujących kluch :) Dopisane 25.05.2016r. o godz. 19:43:Ma swoje zdanie, w sumie wolę jak ktoś ma swoje zdanie, jak w ogóle go nie ma...A jak jeszcze są fajne argumenty... ;) Nie lubię ciepłych, przytakujących kluch :) Dopisane 25.05.2016r. o godz. 19:45:Napiszę Wam że ememe powinien codziennie robić bolec party, jaki spokój, harmonia... :D Dopisane 25.05.2016r. o godz. 19:47:
fobiak napisał(a):
sami idealisci na tym portalu, patrioci i polacy z krwi i kosci...

Nie jestem idealnym..., nie jestem patriotą i nie jestem polakiem z krwi i kości :)


byc idealnym a byc idealista to jednak nie to samo, pozostaje mi dalej pisac do sciany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza