Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wspinaczka

1002
#PitBull nieaktywny
20 kwietnia 2014r. o 13:50
Witam.Poszukuje wspinaczy z okolic.ludzi którzy jeżdżą w skały, wspinają sie.Ciekawi mnie czy w naszych stronach są w ogóle ludzie którzy mają tego typu pasje. I inne pytanie.znacie jakieś ciekawe miejsca ale w naszych okolicach z obitymi skałami ?ewentualnie jakieś baldy...Ostatnio pojeździłam trochę i coś znalazłam, ale może nakierujecie mnie na coś ciekawszego:).

I oczywiście czy znajdują sie na naszym terenie Slacklinowscy?;p.

<b>Wladza to mniej lub bardziej dotkliwa forma gwaltu na ludziach.</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kamil niezalogowany
20 kwietnia 2014r. o 14:39
Cześć. Oczywiście że są wspinacze :P mamy nie wielką ekipę i razem jeździmy. Co do okolic to szału nie ma jeżeli chodzi o skały ale jest też gdzie się powspinać.

Łaziska - zlepieniec piaskowy nie zbyt przyjazny dla skóry palców :D ale jest tam kilka obitych tras i sporo baldów.

Żerkowice - skała z medalionem, jest to piaskowiec ok 20m z różnymi drogami
http://wspinka.org/dzialalnosc/projekty/17-01-12/nawet-jesli-nie-wierzycie-naprawde-wiezyca

jeżeli nie masz z kim się wspinać to my dość często gdzieś jeździmy a jutro jak dopisze pogoda to w sokoliki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1002
#PitBull nieaktywny
20 kwietnia 2014r. o 15:31
Łaziska mi sie nie spodobały, za mało tras i przede wszystkim skała mało sprzyjająca:).Żerkowice tez juz sprawdzałam ale bez sprzętu, oceniałam czy warto pojechac i planuje w przyszylm tygodniu tam sie wybrać.Ja wspinam sie z ludźmi z Lubina i Legnicy.
odnajdź mnie na fb.
Anna Wilas

<b>Wladza to mniej lub bardziej dotkliwa forma gwaltu na ludziach.</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.