Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

wymiana dachu

~zadowolona niezalogowany
9 lutego 2016r. o 18:49
Szczerze polecam chłopaków z Brzeźnika - Pawła i Rafała. Robili u mnie gruby remont domu, znajomemu stawiali dom, widziałam też jak sprawnie ocieplali halę, zajmują się też dachami. Pracują dokładnie i szybko. Nie są drodzy.
W razie potrzeby podam namiar na chłopaków.
Uwaga na "firmę" spec-majster - porażka .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Samoreklama niezalogowany
9 lutego 2016r. o 21:11
~zadowolona napisał(a): Szczerze polecam chłopaków z Brzeźnika - Pawła i Rafała. Robili u mnie gruby remont domu, znajomemu stawiali dom, widziałam też jak sprawnie ocieplali halę, zajmują się też dachami. Pracują dokładnie i szybko. Nie są drodzy.
W razie potrzeby podam namiar na chłopaków.
Uwaga. na "firmę" spec-majster - porażka .....
heheheheheheh dobre dobre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lutego 2016r. o 6:43
iwoneczka322 napisał(a):
~ napisał(a): dk serwis - najlepszy..
coś więcej??? namiary



google - to sa namiary...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2860
#iwoneczka322 nieaktywny
10 lutego 2016r. o 18:48
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oooo niezalogowany
16 kwietnia 2016r. o 16:38
up
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza