Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

WYPADEK! lotnisko Krzywa

~ niezalogowany
9 września 2015r. o 7:09


Jeśli to prawda to wyrazy współczucia dla rodziny.
Nie chodzi mi o to by za wszelką cenę udowadniać, że chłopak sam sobie winny, lecz o to, by inni młodzi ludzie zastanowili się czy ta chwila przyjemności jaką jest bardzo szybka jazda jest warta tego, by przez nią tracić zdrowie a często nawet życie. Jeśli uda się przeżyć tak poważny wypadek to zdarza się, że kierujący kończy na wózku inwalidzkim i najczęściej zostaje sam ze swoim szczęściem w nieszczęściu, a koleżanki i koledzy, którzy teraz tak go bronią zakładają swoje rodziny i zapominają o nim. Nie pamiętają o tym jakim był fajnym chłopakiem, nie zabiorą go na wspólny wypad, nie zaproszą na grilla...

Wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
9 września 2015r. o 7:59
Wyrazy współczucia dla rodziny:( Kuba był świetnym chłopakiem choć znałam go nie długo. Jeszcze raz wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ania niezalogowany
9 września 2015r. o 8:20
Kuba nie żyje ,wyrazy współczucia dla całej rodziny :(:(:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dziadek niezalogowany
10 września 2015r. o 17:22
Kto z Gromadki ma identyczny motor?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 września 2015r. o 17:30
Ogromnie żal mi chłopaka. Całe życie było przed nim. Wyrazy współczucia dla rodziców. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grzesiek niezalogowany
10 września 2015r. o 20:34
~Dziadek napisał(a): Kto z Gromadki ma identyczny motor?
No ja mam Kawasaki zx6,a o co problemik?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dziadek niezalogowany
11 września 2015r. o 13:04
~Grzesiek napisał(a):
~Dziadek napisał(a): Kto z Gromadki ma identyczny motor?
No ja mam Kawasaki zx6,a o co problemik?

A co to jakiś cwaniaczek z Gromadki się znalazł? Chciałem sprawdzić czy nie chodzi o mnie i chętnie bym poznał tego co tak twierdzi że w Gromadce jest psychol bo sam mam motor
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza