Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zaśmiecona ,,krępnica '' i inne jeziora

~Michał niezalogowany
29 lipca 2014r. o 12:37
Z tym domkami letniskowym to nie jest głupi pomysł ,przynajmniej by się coś działo w Bolesławcu i okolicach nie to co teraz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimowy niezalogowany
29 lipca 2014r. o 12:43
Krępnica(akwen wodny)jest własnością gminy Bolesławiec ,a PZW go dzierżawi.Złóżcie pozew do prezydenta i woda wasza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Michał niezalogowany
29 lipca 2014r. o 12:51
tak się tylko mówi złożyć petycję ,trzeba znaleźć ogromną ilość osób wśród radnych gminy Bolesławiec co ten pomysł zaakceptuję bez tego nic się nie zdziała
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimowy niezalogowany
29 lipca 2014r. o 13:18
trzeba podpisy zebrać jak ludzie będą się opalać na grilu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~danka niezalogowany
29 lipca 2014r. o 13:23
to zbieraj podpisy chętnie się pod tym podpisze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimowy niezalogowany
29 lipca 2014r. o 14:00
~danka napisał(a): to zbieraj podpisy chętnie się pod tym podpisze
ja palcem nie kiwne bo na krępnice nie jeżdze,ja jeżdze do rakowic nad zalew,bo dla mojej łodzi motorowej miejsca mało na krępnicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~radziu niezalogowany
29 lipca 2014r. o 19:38
o jakie rakowice ci chodzi? nie pierwszy raz slysze o rakowicach ze tam jest jezioro ale nie wiem o jakie rakowice chodzi, możesz mnie kolego oświecić? pozdr.

Zmoderowano 29.07.2014 godz.20:55 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~karmelka29 niezalogowany
30 lipca 2014r. o 12:49
:) jest ,jest tam żwirownia
:) http://www.wedkuje.pl/lowisko,zwirownia-rakowice-wlk,66921
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.