Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat

Zbiór truskawek

~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
6 czerwca 2023r. o 19:48
no ja też nie wiem...
Lucjan ...do Niemiec??????? ...do tych Niemiec co to nie chcą nam wypłacić ''reparacji''?
do tych Niemiec co robią wszystko by zadusić polską gospodarkę?
do tych Niemiec co nakłaniają Unię by nakładać na Polskę kary?
do tych Niemiec co to wylali rtęć do Odry by sobie popłynęła pod Opole i tam narobiła szkód?

ło laboga ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
6 czerwca 2023r. o 19:49
ja pierdzielę ...ktoś już pomyślał podobnie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ola niezalogowany
6 czerwca 2023r. o 22:18
Po ile za kg truskawki na Manhattanie a po ile na polu za zebrana?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Taka rada niezalogowany
6 czerwca 2023r. o 22:46
Turystów ze wschodu którzy do nas przyjechali na wczasy zatrudnić do zbierania truskawek bo się nudzą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowa Wiekuistka niezalogowany
6 czerwca 2023r. o 23:00
sam się zatrudnij
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 czerwca 2023r. o 14:55
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz napisał(a): no ja też nie wiem...
Lucjan ...do Niemiec??????? ...do tych Niemiec co to nie chcą nam wypłacić ''reparacji''?
do tych Niemiec co robią wszystko by zadusić polską gospodarkę?
do tych Niemiec co nakłaniają Unię by nakładać na Polskę kary?
do tych Niemiec co to wylali rtęć do Odry by sobie popłynęła pod Opole i tam narobiła szkód?

ło laboga ...;D



Janusz może się mylę , mój odbiorca - pośrednik płaci mi bardzo dobrze , a że doi niemiaszków z kasy i Euro przywozi do Polski to chyba dobrze .
Co za hipokryzja , praca dla Niemca cacy , zarabianie na Niemcach be .



Dopisane 07.06.2023r. o godz. 14:55:

Hipokryci zaatakujcie wszystkich rolników i przedsiębiorców eksportujących polską żywność do Niemiec .

Co Polska eksportuje do Niemiec?

Eksport mięsa drobiowego do Niemiec 268 mln EUR. Eksport soków owocowych( w tym najwięcej jabłkowych) do Niemiec 245 mln EUR. Eksport ryb wędzonych, przetworzonych do Niemiec 547 mln EUR. Eksport wyrobów cukierniczych, piekarniczych i czekolady do Niemiec 331 mln EUR.

Ile procent eksportu do Niemiec?
Polski eksport do Niemiec wzrósł o 15,6% r/r i wyniósł 87,7 mld euro w styczniu-listopadzie 2022 r., zaś import w tym czasie wzrósł o 22,5% r/r do 67,6 mld euro, podał Główny Urząd Statystyczny (GUS).

Gospodarka się rozwija , mamy co eksportować i na czym zarabia , nie jak za Tuska - piniędzy nie ma inie będzie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
7 czerwca 2023r. o 14:58
M21W2 napisał(a): ~~Czerwonobrunatny Winobluszcz napisał(a): no ja też nie wiem...
Lucjan ...do Niemiec??????? ...do tych Niemiec co to nie chcą nam wypłacić ''reparacji''?
do tych Niemiec co robią wszystko by zadusić polską gospodarkę?
do tych Niemiec co nakłaniają Unię by nakładać na Polskę kary?
do tych Niemiec co to wylali rtęć do Odry by sobie popłynęła pod Opole i tam narobiła szkód?

ło laboga ...;D



Janusz może się mylę , mój odbiorca - pośrednik płaci mi bardzo dobrze , a że doi niemiaszków z kasy i Euro przywozi do Polski to chyba dobrze .
Co za hipokryzja , praca dla Niemca cacy , zarabianie na Niemcach be .

ponownie jakbyś jednak czegoś nie rozumiał...
tak często pisze się tu o pracy przy szparagach a nawet o tym słynnym ''podcieraniem dupy Niemcom'' i wtedy chyba masz jednak problem ze zrozumieniem tego że Niemiec za to płaci ...
a euro Polacy przywożą do Polski...

a więc chyba musisz zrozumieć co jest w niektórych przypadkach tą hipokryzją ...
ale nie wnikam głębiej w to jak ty to rozumiesz...
bardziej zastanawiający jest brak twojej odpowiedzi na pytania w innych tematach...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!