Bolec.Info Obiektywna strona powiatu bolesławieckiego
15 czerwca 2012 - VI BolecParty
Do imprezy zostało jeszcze tylko 29 dni! ZAPISZ SIĘ! Świętuj razem z nami urodziny najpopularniejszego portalu w regionie
kilka,kilkanaście lat temu praktycznie większośc aut była tuningowana na styl F&F,czyli mega lotki,obszerne bodykity itp.
Inna kwestia,że niektórzy po prostu mają siano w głowie i myślą ,że im więcej dodatków wrzucą tym auto bardzie stuningowane :/
Ogólnie jedno z tych aut i jeden z tych właścicieli,którzy demolują renome marki i wpływaja na negatywne opinie o ich właścicielach..
“Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec”
(George Carlin)
FAKT-to BMW jest burackie,takie zlepy fana marki przyprawiają o wk...nie niemiłosierne
MIT- ludzie z BMW to nie buraki,to ludzie z pasją,kochaja swoje auta,mówię o ludziach ,dla których to auto jest czyms więcej niz dupowozem.
ładna 3 E36 to nie taki pasztet jak wyżej ,ale np.taka ślicznotka
“Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec”
(George Carlin)
ci którzy kochają auta omijaja takie prowokacyjne komentarze. o każdej marce można tak powiedzieć
Masz racje, może i to była prowokacja, ale właśnie przez takich ludzi "MY" (posiadacze BMW) jesteśmy postrzegani za "buraków" a to jest zbyt ogólnikowe.
Miałem takie E36 coupe również sprzed 1995roku (grill przed liftem). Faje autko. 3 miesiące się pocieszyłem i potem dzwon - tak to jest jak sie auto pożycza :/ Dobrze ze AC było.