ISSN 2082-2553. Wydanie nr 3826, 26 kwietnia 2018r.
zaloguj się
zarejestruj się
REKLAMA Bricomarche zaprasza
REKLAMA

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

REKLAMA Zespol Prestiz zaprasza

Bolesławiecki Katalog firm

REKLAMA Lakfarb zaprasza
REKLAMA Aktivmed zaprasza
REKLAMA Catering dietetyczny
REKLAMA Piramida zaprasza

BolecForum - Ogłoszenia

REKLAMA Zapraszamy
REKLAMA Zapraszamy

BolecAlbum

REKLAMA Klekusiowo zaprasza
REKLAMA NC+ zaprasza

BolecForum

Bolecnauci
Praca (związki) w BDN Wykroty

W górę   Temat zamknięty Strona << < 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 > >>

~Bdnowicz   8 lutego 2013r. o 12:14

~Bdnowicz
Zdjęć: 0
Postów:

Oj tak, praca tam to masakra pracowałem tam przez trzy lata całe szczęście już nie pracuje, wcześniej działo się bardzo źle jeden wielki wyzysk za marne grosze traktowanie człowieka jak niewolnika. Jak widać "Koński" zmienia swoje podejście ale na gorsze teraz jest tam "Wielkim Bratem" bo kamery są wszędzie...
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty  

~papua   21 lutego 2013r. o 22:51

~papua
Zdjęć: 0
Postów:

akończyła się gehenna prawna trzech pracowników drukarni BDN, mieszczącej się w strefie ekonomicznej w Wykrotach. Półtora roku temu pracownicy ci zostali wyrzuceni z pracy za to, że przed bramą firmy rozmawiali z przedstawicielem Solidarności o możliwości założenia związku zawodowego.
Sąd pierwszej instancji przywrócił ich do pracy. Jednakże pracodawca odwołał się od tej decyzji i w związku z tym 15 lutego 2013 r. odbyła się rozprawa w Sądzie drugiej instancji. Również w tym przypadku wyrok był jednoznaczny.

Pracodawca zobowiązany jest przywrócić do pracy, na wcześniej zajmowane stanowisko, wyrzuconych wcześniej pracowników i pokryć wszystkie koszty pracownicze i sądowe. Wyrok jest prawomocny i ostateczny.

Jest to już kolejne zwycięstwo prawne Regionu Jeleniogórskiego NSZZ Solidarność. Kilka tygodni wcześniej wyroki przywracające do pracy, wyrzuconych za działalność związkową pracowników, zapadły w sprawie przeciwko: MOPS w Kamiennej Górze i TESCO w Jeleniej Górze.

Nikt bezkarnie nie może łamać praw pracowniczych i związkowych ponieważ prawa te stanowią fundament systemu demokratycznego, opartego na dialogu i porozumieniu różnych grup społecznych i zawodowych. Dlatego też każdy przypadek prześladowania za działalność w NSZZ Solidarność lub łamania przepisów prawa pracy wobec naszych związkowców, będziemy zawsze traktowali tak jak wyżej wymienione przypadki – Jeżeli druga strona nie chce dialogu i porozumienia wykorzystamy wszelkie dostępne formy działań prawnych i związkowych.
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty  

~mag   26 lutego 2013r. o 14:53

~mag
Zdjęć: 0
Postów:

Panie S pan patrzy.
http://www.tvn24.pl/masowe-zatrucie-tlenkiem-wegla-w-kwidzynie,308481,s.html
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty  

sentinel   26 lutego 2013r. o 19:14

sentinel
Zdjęć: 3
Postów:

marbeetle napisał(a):
BDN wygrana sprawa pracowników czyli mroczny rycerz powstawje :). Nareszcie może teraz się coś zmieni, bo dzieje się źle bardzo źle. Pan "Żaba" dziś został rzekomo przywrócony do pracy. Co wy o tym myślicie?


~beduin napisał(a):
Chwala najwyzszemu ze wygrali, ale tym syfie nic sie nie zmieni, przykrecaja nam srube jak tylko moga i na kazdym kroku. Nowy system oceny pracownika to smiech na sali, wprowadzony tylko po to zeby czlowiekowi zabrac z i tak marnej pensji a beda wciskac ci ciemnote ze to bardziej miarodajny system. Teraz pierdniesz i masz -5 procent do wyplaty. Pani Bauer w swoim biuletynie informuje wszystkich jak to spolka dobrze stoi a nasze wyplaty to resztki z panskiego stolu. Coz, moze i w Polsce jest demokracja ale nie ma wolnosci bez wlasnosci, jestesmy wysprzedani i dopoki nie bedziemy miec czegos swojego doputy w tym kraju nie bedzie dobrze.


Już od dawna jest założony temat w tej sprawie i tu proszę o wypowiedzi.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty  

~obserwator   11 marca 2013r. o 14:06

~obserwator
Zdjęć: 0
Postów:

w bdn mamy teraz prawdziwą panikę,po ostatnich zwolnieniach pracownicy z umów zleceń szczególnie kobiety boją się własnego cienia ,zwolniono nawtet te które pracowały po kilka lat.Tak BDN wynagradza swoich niewolników dość że wycisnął ich jak cytrynę za grosze głównie w soboty i niedziele nocki za43,50gr.Taka jest nagroda za to że pracowałeś na maszynach bez przerwy na posiłek i jadłeś w biegu.Żadnego podania przyczyn ,byłeś dobry dziś wypad ,chamstwo ,żadnego podejścia ludzkiego,pokażemy reszcie gdzie ich miejsce niech jeszcze bardziej się starają a i tak dostaną kopa w dupe . Jaki muszą mieć charakter kierownicy bez swojego zdania ludzkości zasad etycznych zrobić wszystko żeby utrzymać stanowisko.
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty  

~pokrzywdzone   16 marca 2013r. o 11:09

~pokrzywdzone
Zdjęć: 0
Postów:

Panie z insertu nie reagują jak starsze panie krzycza i wyzywaja mlodych pracowników i kaza im szybciej pracowac mimo iz ci mlodzi nadrabiaja prace tych starszych , panie z insertow nie zwracaja im uwagi poniewaz same sie z nimi koleguja. Traktuje sie tam ludzi gorzej niz smieci. Zrobcie w koncu porzadek z paniami z insertu a nie zwalniacie co chwile ludzi. Na BDN rzadza mocherowe berety caly czas. Nikt nie ma prawa się odezwac bo odrazu sie zwalniaja. Najgorzej traktuje ludzi Marzena ktora ma ludzi za smieci, a mocherowe dla niej są za krec iste i sama z nimi trzyma, ma swoich wybranych pupili. Nie rozumiem dlaczego kierownictwo nic z tym nie robi, zacznijcie to czytac co pracownicy maja do powiedzenia . Wezcie sie za nich. Jedynymi osobami z insertu co maja jeszcze jakis szacunek do ludzi do Sabina Grzesiek i Marta.

Zastosowana autokorekta
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty  

~myślący   16 marca 2013r. o 12:04

~myślący
Zdjęć: 0
Postów:

Byłem tam na rozmowie --jeśli nie macie ambicji, lubicie być legalnymi, niewolnikami i pracować za 1200zł to polecam
juz sie nie dziwie że tyle ludzi odchodzi....
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty  

~ja   5 kwietnia 2013r. o 12:07

~ja
Zdjęć: 0
Postów:

Z Nowogrodźca jest już autobus do BDN?
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty  

W górę   Temat zamknięty Strona << < 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 > >>

REKLAMA NC+ zaprasza