ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4309, 22 sierpnia 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama UPC zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

7 maja 2015r. godz. 22:00, odsłon: 3027, Sara Michałowicz / ZSHiU
Wybierz Zespół Szkół Handlowych i Usługowych
ZSHiU nie boi się wyzwań, szybko reaguje na potrzeby rynku pracy i zainteresowania młodych ludzi.
Bolesławiec - Informacje:  Wybierz Zespół Szkół Handlowych i Usługowych (fot. ZSHiU)
Bądź przesiębiorczy!Wybierz Zespół Szkół Handlowych i Usługowych

Zespól Szkół Handlowych i Usługowych to szkoła, która stawia przed młodymi ludźmi wielkie wyzwania, daje szanse na rozwój i otwiera drzwi na nowe doświadczenia i przeżycia. Niewątpliwie jest to możliwe dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej, która nie tylko gwarantuje europejski poziom nauczania, ale, co jest istotnym warunkiem egzystowania we współczesnym świecie, kształci umiejętności wykorzystania zdobytej przez młodzież wiedzy.

Szkoła ta może pochwalić się nowymi kierunkami kształcenia, takimi jak logistyk czy fototechnik. Liczne zajęcia organizowane w ramach projektów unijnych, wycieczki zawodowe oraz praktyki na terenie Niemiec, pozwalają młodzieży na uzyskanie międzynarodowego certyfikatu zawodowego. Dodatkowym atutem, a jednoczenie wyróżnieniem spośród innych szkół ponadgimnazjalnych, jest posiadanie certyfikatu jakości „Szkoła Przedsiębiorczości”. Ponadto przygotowanie do zawodu, jak i matury nie ogranicza się jedynie do zajęć prowadzonych na terenie ZSHiU. Od wielu lat, szkoła współpracuje z wrocławskimi uczelniami: Uniwersytetem Przyrodniczym, Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej oraz Uniwersytetem Ekonomicznym. O wyjątkowości i atrakcyjności świadczy też fakt, iż objęta ona została patronatem przez takie prestiżowe uczelnie, jak Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu oraz Wyższą Szkołę Logistyki. Umowa patronacka, jak i współpraca z uczelniami daje możliwość udziału młodzieży w wykładach i warsztatach, co pozwala na pogłębienie wiedzy oraz podniesienie efektywności kształcenia. Bogata oferta zajęć pozalekcyjnych daje uczniom nie tylko gruntowne przygotowanie do egzaminów zewnętrznych i zawodowych, ale i możliwość rozwijania własnych zainteresowań i pasji. Pracownia muzyczno-wokalna, prężnie działający klub żeglarski czy zajęcia z jazy konnej, to jedne z wielu propozycji, które oferuje szkoła i które cieszą się wielkim powodzeniem wśród młodzieży. Nauka połączona z pasją daje uczniom ZSHiU świetny wynik w postaci sukcesów w licznych konkursach i zawodach na szczeblu wojewódzkim, a nawet ogólnopolskim.

Współczesna szkoła musi być szkołą bezpieczną i wolną od przemocy, dlatego też, oprócz monitoringu, młodzież ucząca się w ZSHiU posiada indywidualną kartę dostępu do szkoły.


Zespół Szkół Handlowych i Usługowych to szkoła z ponad 50-letnimi tradycjami, idąca z postępem, wciąż rozwijająca się, korzystająca z nowoczesnych technologii, dająca bezpieczeństwo i miłą atmosferę. To szkoła przyjazna uczniom i ich rodzicom; szkoła, która jest nie tylko mentorem, ale i przyjacielem młodego człowieka.

KONTAKT
Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego, ul. Zgorzelecka 18, 59-700 Bolesławiec, tel. 75 732 28 25, e-mail, zshiu , facebook
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~bolec.inter.   8 maja 2015r. o 15:08

~bolec.inter.

Postów:

Jestem pod wrażeniem
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Mieto   8 maja 2015r. o 21:07

~Mieto

Postów:

Polecam!
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~   11 maja 2015r. o 14:54

~

Postów:

:) Gdybym miała wybierać szkołę jeszcze raz, to wybrałabym ZSHiU -świetna szkoła , dała mi świetne przygotowanie do zawodu oraz łatwy start na wyższej uczelni.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

AutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENAZuraw KlevetNajlepszeDomoExpert
reklama STOL-ART zaprasza
Inne informacje z regionu
reklama STOL-ART zaprasza
Jarmark Garncarski w Nowogrodźcu (16-18.08.2019r.) - raport specjalny
Bolesławieckie Święto Ceramiki (14-18.08.2019r.) - raport specjalny
Dzień po święcie ceramików Dzień po święcie ceramików

W niedzielę setki ludzi w rynku a w poniedziałek pusto, cicho i zamknięte budki.