ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4128, 22 lutego 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


Wybierz Zespół Szkół Handlowych i Usługowych
7 maja 2015r. godz. 22:00, odsłon: 2961

ZSHiU nie boi się wyzwań, szybko reaguje na potrzeby rynku pracy i zainteresowania młodych ludzi.

Bolesławiec - Informacje:  Wybierz Zespół Szkół Handlowych i Usługowych
(fot. ZSHiU)

Bądź przesiębiorczy!Wybierz Zespół Szkół Handlowych i Usługowych

Zespól Szkół Handlowych i Usługowych to szkoła, która stawia przed młodymi ludźmi wielkie wyzwania, daje szanse na rozwój i otwiera drzwi na nowe doświadczenia i przeżycia. Niewątpliwie jest to możliwe dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej, która nie tylko gwarantuje europejski poziom nauczania, ale, co jest istotnym warunkiem egzystowania we współczesnym świecie, kształci umiejętności wykorzystania zdobytej przez młodzież wiedzy.

Szkoła ta może pochwalić się nowymi kierunkami kształcenia, takimi jak logistyk czy fototechnik. Liczne zajęcia organizowane w ramach projektów unijnych, wycieczki zawodowe oraz praktyki na terenie Niemiec, pozwalają młodzieży na uzyskanie międzynarodowego certyfikatu zawodowego. Dodatkowym atutem, a jednoczenie wyróżnieniem spośród innych szkół ponadgimnazjalnych, jest posiadanie certyfikatu jakości „Szkoła Przedsiębiorczości”. Ponadto przygotowanie do zawodu, jak i matury nie ogranicza się jedynie do zajęć prowadzonych na terenie ZSHiU. Od wielu lat, szkoła współpracuje z wrocławskimi uczelniami: Uniwersytetem Przyrodniczym, Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej oraz Uniwersytetem Ekonomicznym. O wyjątkowości i atrakcyjności świadczy też fakt, iż objęta ona została patronatem przez takie prestiżowe uczelnie, jak Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu oraz Wyższą Szkołę Logistyki. Umowa patronacka, jak i współpraca z uczelniami daje możliwość udziału młodzieży w wykładach i warsztatach, co pozwala na pogłębienie wiedzy oraz podniesienie efektywności kształcenia. Bogata oferta zajęć pozalekcyjnych daje uczniom nie tylko gruntowne przygotowanie do egzaminów zewnętrznych i zawodowych, ale i możliwość rozwijania własnych zainteresowań i pasji. Pracownia muzyczno-wokalna, prężnie działający klub żeglarski czy zajęcia z jazy konnej, to jedne z wielu propozycji, które oferuje szkoła i które cieszą się wielkim powodzeniem wśród młodzieży. Nauka połączona z pasją daje uczniom ZSHiU świetny wynik w postaci sukcesów w licznych konkursach i zawodach na szczeblu wojewódzkim, a nawet ogólnopolskim.

Współczesna szkoła musi być szkołą bezpieczną i wolną od przemocy, dlatego też, oprócz monitoringu, młodzież ucząca się w ZSHiU posiada indywidualną kartę dostępu do szkoły.
Zespół Szkół Handlowych i Usługowych to szkoła z ponad 50-letnimi tradycjami, idąca z postępem, wciąż rozwijająca się, korzystająca z nowoczesnych technologii, dająca bezpieczeństwo i miłą atmosferę. To szkoła przyjazna uczniom i ich rodzicom; szkoła, która jest nie tylko mentorem, ale i przyjacielem młodego człowieka.

KONTAKT
Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego, ul. Zgorzelecka 18, 59-700 Bolesławiec, tel. 75 732 28 25, e-mail, zshiu , facebook


(Sara Michałowicz / ZSHiU)


Podziel się:
Facebook nk.pl
Daj nam cynk! Zgarnij Kubek Bolecnauty!
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy?
Zaproponuj swój BolecCynk - przekazana przez Ciebie informacja, po zaakceptowaniu, zostanie wyświetlona na stronie głównej portalu, a Ty otrzymasz nagrodę.
Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.
Na informacje od Ciebie czekamy też pod numerem telefonu: +48 693 375 790 (przez całą dobę).
W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~bolec.inter.   8 maja 2015r. o 15:08

~bolec.inter.

Postów:

Jestem pod wrażeniem
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Mieto   8 maja 2015r. o 21:07

~Mieto

Postów:

Polecam!
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~   11 maja 2015r. o 14:54

~

Postów:

:) Gdybym miała wybierać szkołę jeszcze raz, to wybrałabym ZSHiU -świetna szkoła , dała mi świetne przygotowanie do zawodu oraz łatwy start na wyższej uczelni.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

  Inne informacje z Bolesławca:
  - 16.02.2019, Kazimierz w Szczytnicy
  - 16.02.2019, Pożar w okolicach Łazisk
  - 15.02.2019, Kolizja na Staszica
  - 12.02.2019, Emerytury jak w Anglii
  - 03.02.2019, Zima w Bolesławcu NA ŻYWO
  - 03.02.2019, Zima wróciła do Bolesławca i regionu
  - 19.01.2019, Zderzenie aut w okolicach Tesco
  - 13.01.2019, Światełko do nieba WOŚP
  - 13.01.2019, Bolesławiec idzie na rekord!
  - 12.01.2019, Przedsiębiorca Roku 2018 ogłoszony
  Zobacz także: ARCHIWUM INFORMACJI BOLEC.INFO