19 września 2016r. godz. 10:50, odsłon: 6024, Bolec.Info/BKS Bolesławiec

Ostre strzelanie w Węglińcu

W meczu 5 kolejki A-klasy BKS Bolesławiec pokonał na wyjeździe Górnika Węgliniec 9:3 (6:1).
Piłka nożna
Piłka nożna (fot. Bolec.Info)

Sobotni mecz toczył się w ulewnym deszczu, na szczęście nie przeszkodziło to naszemu zespołowi w odniesieniu kolejnego zwycięstwa. Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy po golu Finka w 3 minucie wyszli na prowadzenie. Jeśli ktokolwiek liczył na niespodziankę tego dnia w postaci zwycięstwa Górnika Węglinec to szybko jednak został pozbawiony złudzeń. Błyskawicznie stracona bramka wpłynęła ożywczo na naszych chłopaków, którzy od tego moment zaczęli nadawać ton grze. W efekcie tego w 10 minucie wyrównał Graczyk, a do przerwy piłka jeszcze pięć razy znalazła drogę do bramki gospodarzy i wynik do przerwy brzmiał 6:1 dlaBKS-u Bolesławiec.

Druga połowa meczu również toczyła się pod naszą kontrolą, a widzowie sobotniej konfrontacji zobaczyli jeszcze kilka bramek. Festiwal strzelecki urządzili sobie Graczyk i Popek, którzy zdobyli w całym meczu odpowiednio pięć i trzy gole. Ostatnie trafienie zaliczył Juszczak ustalając wynik meczu na 9:3 dla BKS-u Bolesławiec.

Następny mecz nasz zespół zagra przy Spółdzielczej z GKS-em Tomaszów Bolesławiecki (24.09, 16:00).

Górnik Węgliniec – BKS Bolesławiec 3:9 (1:6)

Bramki: Fink (3′), Maciuk (64′), Gudyka (75′) – Graczyk (10′, 17′, 24′, 42′, 82′), Popek (14′, 32′, 58′), Juszczak(92′)

BKS: Kizyma, Dul (46′ Gasiak), Pietrzak, Zapiór (65′ P. Fulczyński), Juszczak, Pochwała (46′ Pochwała), Popek (żk), Zielonka, Szaja (żk) (80′ Zaraziński), Graczyk, Markowski (65′ Sroka).

~Sport niezalogowany
20 września 2016r. o 10:04
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~c=c niezalogowany
21 września 2016r. o 0:53
~Sport napisał(a): Taa nie chcą przychodzić bo nie ma komu grać i młodych chłopaków nie chcą puścić do innych klubów i trzymają ich w tym klubie.. Sponsora do A-klasy? Nie rozsmieszaj.. Każdy się śmieje z tego klubu i będzie śmiać. Dobrze ze niektórzy w porę przeszli do Warty i innych klubów.. A w Bolesławcu przyszłości w piłce nożnej nie ma i nie będzie tyle na ten temat. Obudzić się i inwestować w inne kluby. A z ciebie jaki sportowiec pochwal się? ;)

W inne? tzn w jakie kluby? to w końcu puszczają do innych klubów czy nie? Najpierw piszesz, że nie puszczają do inny klubów, a potem ,że przeszli do Warty i innych klubów, to jak jest w końcu? Jaki sport ma Twoim zdaniem przyszłość w Bolesławcu ? Tylko przemyśl odpowiedz bo dyscyplinę którą wybierzesz za rok noga może też się powinie (bo taki jest sport) i co wtedy będziesz pisał ?
~działacz niezalogowany
22 września 2016r. o 9:15
kolego wyżej, dobrze wiesz ile kasujecie za wypożyczenie lub przejście zawodnika do innego klubu, jakbyś chciał coś w Bolesławcu zrobić, to nie pozbywał byś się młodych, perspektywicznych piłkarzy, a otaczał "zawodnikami" czytaj kolesiami.