13 sierpnia 2020r. godz. 22:22, odsłon: 2805, Kazimierz Marczewski

Historyczna wygrana Leśnika

Piłkarze Leśnika Osiecznica piszą nową historię swojego klubu.
Pierwsze zwycięstwo w IV lidze.
Pierwsze zwycięstwo w IV lidze. (fot. Leśnik Osiecznica)

W trzeciej kolejce o mistrzostwo  IV ligi piłki nożnej  w Leśnik  Osiecznica odniósł pierwsze, historyczne zwycięstwo na tym poziomie rozgrywek.. Wynik meczu: Sparta Grębowice : Leśnik Osiecznica 2:4(0:1)

Spotkanie, które piłkarze rozegrali w Grębowicach  12 sierpnia  na początku stało na niskim poziomie.  Gra wyglądała dość chaotycznie, bez pomysłu. Ale z minuty na minutę Leśnik wyglądał coraz pewniej i po golu Oskara Małeckiego w 42 minucie objął prowadzenie.
Druga połowa to całkowita dominacja Leśników!  Mimo, że gospodarze  szybko wyrównali  to  kolejny gol  zdobyty przez Oskara Małeckiego  52 minucie upewnił piłkarzy Leśnika, że to spotkanie można wygrać.  W 66 minucie  Leśnik prowadził  już dwoma bramkami. Pięknej bramkę zdobył  Wojciechowski.. Zawodnicy z Grębocic  po czerwonej kartce grali w dziesiątkę, ale walczyli o korzystny rezultat. W 85 minucie Leśnik niespodziewanie stracił bramkę i zrobiło się nerwowo.
Dojrzałość zawodników Leśnika sprawiła, że wytrwaliśmy ataki gospodarzy i w doliczonym czasie gry. Daniel Ziółkowski  strzelił gola dla Leśnika i tym samym piłkarze Osiecznicy będąc drużyną lepszą  wygrali  4:2!

W sobotę 15 sierpnia do Osiecznicy  zawita Sparta z Rudnej. Emocje zapewnione!
Serdecznie zapraszamy początek meczu  o godz. 17:00!

Obraz może zawierać: tekst „PZPN KOLEJKA IV LIGA GRĘBOCICE 2020/2021 0 SPARTA GRĘBOCICE LEŚNIK 1947 19 50 2 4 (0:1) OSIECZNICA 0 ŁĘTKOWSK 47' KUBIK 85' OSIEC #RAZEMZLEŚNIKIEM lesnikosiecznica.pl MAŁECKI 42' MAŁECKI 52' WOJCIECHOWSKI 66' ZIÓŁKOWSKI 90'+ 05”

14 sierpnia 2020r. o 7:40
Zlatan Małecki znów dwie bramy zapakował, brawo!
~~Bura Ułudka niezalogowany
14 sierpnia 2020r. o 23:12
brawo nasi
~~Grynszpanowy Cedr niezalogowany
15 sierpnia 2020r. o 11:37
Gdyby wygrali z Bayernem to byłoby historyczne wydarzenie. Ważna wygrana, ale żeby historyczna.