ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4460, 20 stycznia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Car rental - zapraszamy!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tylko na Bolcu6 listopada 2009r. godz. 12:43, odsłon: 2113, Bolec.Info
FMS: Flagi dla bolesławian z okazji 11.11
Czy FMS w Bolcu się rozpadła? Czy MRM działa dobrze? Przeczytaj rozmowę z Pawłem Zielińskim, szefem bolesławieckiego FMS.
Bolesławiec - Informacje: FMS: Flagi dla bolesławian z okazji 11.11 Paweł Zieliński, przewodniczący FMS w Bolesławcu (fot. Bolec.Info)
Na łamach Bolec.Info prezentujemy rozmowę z Pawłem Zielińskim, przewodniczącym Federacji Młodych Socjaldemokratów w Bolesławcu.

W trakcie rozmowy z Bolec.Info szef FMS opowiedział na czym polegają działania młodzieżówki SLD oraz jak ocenia prace Młodzieżowej Rady Miasta.

Zapytaliśmy także o plotki dotyczące rozpadu bolesławieckiej FMS oraz o plany młodzieży SLD odnośnie zbliżających się wyborów samorządowych.


>>>> BolecRozmowa z Pawłem Zielińskim <<<<


Zachęcamy do przysyłania propozycji dotyczących zapraszanych do BolecRozmowy Gości. Masz pomysł? Pisz pod redakcja@bolec.info lub dzwoń: +48 693 375 790.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


Lombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusAutogazMRparts
reklama Mrowka zaprasza
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy