ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4275, 19 lipca 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


Konkurs TLB (5)


Mieszkańcy całego regionu, od Zgorzelca po Bolesławiec, Lubań i Gryfów Śląski mogą już odbierać program Telewizji TLB.

Telewizja TLB

- Po trzech latach ciężkiej pracy zaczynamy ofensywę na szerszym rynku – mówi Tomasz Buganik, prezes TLB. - Otworzyliśmy nowy oddział, zatrudniamy nowych ludzi do pracy i wciąż wzbogacamy ofertę programową. Ale przede wszystkim można już nas bez problemu odbierać.

Ta rozsiewcza, dostępna za darmo za pomocą zwykłej anteny szerokopasmowej telewizja proponuje codzienny program informacyjny i szereg programów tematycznych, od motoryzacyjnego po kulturalny. - Niedawno na antenę zawitał emitowany w soboty po Magazynie informacyjnym Koncert życzeń a wkrótce pojawią się kolejne programy – mówi prezes Buganik. - Staramy się sprostać oczekiwaniom stale rosnącej liczby naszych widzów.

Liczba widzów rośnie, bo TLB zainstalowała na maszcie telewizyjnym w Nowej Karczmie nowy mocniejszy nadajnik. Aby odbierać program, wystarczy skierować zwykłą tanią antenę szerokopasmową w tą stronę.

Telewizja także internetowa
- Oprócz tej tradycyjnej metody dystrybucji naszego programu zdobywamy coraz więcej widzów internetowych i w każdym miesiącu bijemy kolejne własne rekordy poboru naszych programów ze strony – mówi prezes TLB. Niedawno ruszyla nowa strona www Telewizji.

Tradycyjnymi metodami TLB emituje swój program od poniedziałku do soboty w pasmach rozpoczynających o godzinie 17.30 i 20.00, czas pomiędzy wypełniając Infotekstem i programem radia TokFM. (W niedzielę pasma emisji programu TLB zaczynają się o o 14 i 20). Po codziennym Magazynie informacyjnym zawierającym newsy z terenu powiatów lubańskiego, lwóweckiego, zgorzeleckiego i bolesławieckiego, na antenie pojawiają się programy tematyczne.

Codziennie inaczej
W poniedziałek TLB proponuje cykl "Z przyrodą na dzień dobry". Wtorki to "Echa przeszłości" współtworzone przez Zdzisława Abramowicza, badacza historii ziemi bolesławieckiej. W środy po Magazynie na widzów czeka publicystyka i rozmowy z ważnymi i ciekawymi gośćmi w programie "Środek tygodnia", czwartek zaś to dzień kultury – wówczas można obejrzeć "Windę kulturalną", program powstający we współpracy z Bolesławieckim Ośrodkiem Kultury. W piątki TLB zaprasza na na budowlano – wnętrzarski cykl "Betoniarka" a w soboty na koncert życzeń w którym za pomocą sms-ów można pozdrowić sowich bliskich. Niedziela to czas na motoryzacyjny "Brrrum". Co miesiąc na antenie pojawia się współtworzony z Niemcami program "Sąsiedzi" pokazujący życie po obu stronach granicy.

Będzie więcej
To jeszcze nie koniec oferty programowej TLB. Młoda ekipa dziennikarska w Młodzieżowym Domu Kultury w Bolesławcu pracuje nad programem młodzieżowym a w trakcie realizacji jest kilka nowych projektów ludzi związanych z TLB. Trwają parce nad cyklem skierowanym do przedsiębiorców i nad uruchomieniem retransmisji mszy świętych. Trwają także rozmowy TLB z ogólnopolską duża telewizją, która chce wzbogacić lokalny program własną ofertą.


Programy TLB:

- Magazyn TLB
- Betoniarka
- Magazyn motoryzacyjny BRRRUM
- Publicystyka
- Sąsiedzi
- Echa przeszłości
- Winda kulturalna
- Z przyrodą na dzień dobry

KONKURS!! Co tydzień Bolec.Info wraz z Telewizją TLB zapraszają na konkurs. W tym tygodniu do wygrania jeden z dwóch kubków z nowym logo TLB.
Konkurs zakończony.


Jury oceniło prace konkursowe i zdecydowało o przyznaniu nagród.
Nagrody te otrzymują: Bambo, Mariolka. GRATULUJEMY!!!

O sposobie odbioru nagród zwycięzców poinformujemy za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail.


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.