BolecSzort
12 listopada 2016r. godz. 18:13, odsłon: 5671, Bolec.Info

BTS Elektros Bolesławiec vs. MKS Olavia Oława

Bolesławianie podejmowali u siebie drużynę z Oławy i byli bardzo gościnni.( zobacz zdjęcia).
II Liga siatkówki mecz Elektros Bolesławiec-Oława
II Liga siatkówki mecz Elektros Bolesławiec-Oława (fot. Kazimierz Marczewski)

Bolesławieccy siatkarze BTS Elekros przegrali 0:3: 21:25, 23:25, 27:29 w meczu II Ligi MKS Oława.

Mecz toczył się praktycznie cały czas pod dyktando gości z Oławy, którzy pod każdym względem byli drużyną lepszą. Bardzo dobrze serwowali i atakowali. Warunki fizyczne także dawały im dużą przewagę.

Wynik poszczególnych setów w pełni nie odzwierciedla przewagi gości. Miejscowi siatkarze starali się jak mogli, aby chociaż urwać seta drużynie z Oławy. Blisko do tego było w trzecim secie. Elektros prowadził 23:21, ale wystarczyło, że zawodnik z Oławy dobrze zaserwował i natychmiast  goście prowadzili 24:23.

W drużynie gospodarzy szwankował odbiór zagrywki, słabiej  niż zawsze zagrał libero drużyny, co przełożyło się w konsekwencji na atak. Jedynie blok funkcjonował dość dobrze, ale to nie wystarczyło.

- Mimo wygranej 3:0 nie jestem zadowolony z naszej gry - powiedział trener MKS Oława. - Graliśmy za bardzo statycznie. Bolesławiec ma młodą drużynę, jestem pewny, że utrzyma się w II Lidze - dodaje.

Mecz odbywał się przy pełnej widowni.

Fotoreportaż: Mecz BTS Elektros Bolesławiec vs. MKS Olavia Oława - 12.11.2016r.

Mecz BTS Elektros Bolesławiec vs. MKS Olavia Oława - 12.11.2016r.

1 - Mecz BTS Elektros Bolesławiec vs. MKS Olavia Oława - 12.11.2016r.

12 listopada 2016r. o 21:55
Pan Kazimierz zna się na wszystkim, zagrywkę się przyjmuje a nie odbiera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
12 listopada 2016r. o 22:06
~Admin napisał(a): Pan Kazimierz zna się na wszystkim, zagrywkę się przyjmuje a nie odbiera.

Raczej anonimowy uzytkownik zna sie na wszystkim, w kazdym temacie :) A najlepiej sie zna na pisaniu artykulow :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
~Bolecnauta niezalogowany
13 listopada 2016r. o 8:51
Warto inwestować w siatkówkę
~Obserwator niezalogowany
13 listopada 2016r. o 13:10
Czy autor artykułu n pewno był na meczu?

"Blisko do tego było w trzecim secie. Elektros prowadził 23:21, ale wystarczyło, że zawodnik z Oławy dobrze zaserwował i natychmiast goście prowadzili 24:23."

Goście nie prowadzili 24-23 w 3 secie. Owszem było 24-23 ale dla BTSu. Następnym razem polecam pofatygować się na mecz.