Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Anna Zug!
BolecFORUM Nowy temat
Tekst zlecony
9 czerwca 2017r. godz. 14:00, odsłon: 6362, PHU BZM CIEŚLA

Cieśla oferuje pracę!

Firma PHU BZM CIEŚLA oddział Bolesławiec poszukuje pracowników na stanowisko Doradca Klienta.
PHU BZM CIEŚLA
PHU BZM CIEŚLA (fot. PHU BZM CIEŚLA )

Firma PHU BZM CIEŚLA oddział Bolesławiec poszukuje pracowników na stanowisko :

- Doradca Klienta

Zakres obowiązków:

  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów w sklepie

  • Aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach

  • Dbanie o ekspozycję towarów

  • Utrzymanie porządku i wizerunku działu

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem

  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność

  • Inicjatywa i zaangażowanie w pracę

  • Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej .

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego

-Monter stolarki otworowej

  • Montaż stolarki otworowej

  • Pomiary i konsultacje u klienta

  • Doświadczenie w montażu stolarski otworowej

Oferujemy:

Podania wraz z CV prosimy wysyłać na e-mail [email protected] lub osobiście w firmie
ul. Masarska 1 59-700 Bolesławiec tel. 75/732 32 76

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: [email protected].

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

REKLAMAKozłowski do Sejmiku