Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Tekst zlecony
15 maja 2017r. godz. 11:56, odsłon: 7474, COMFORT S.A.

Jest praca dla fachowców

COMFORT S.A. poszukuje inżyniera budownictwa lub technika budowlanego.
COMFORT S.A.
COMFORT S.A. (fot. COMFORT S.A.)

COMFORT S.A. to nowoczesna firma założona w 1990 r., oferująca produkty na wysokim, europejskim poziomie i notująca bardzo dobre wyniki. Należy do czołowych polskich producentów prefabrykatów żelbetowych. Posiada zakłady produkcyjne w Rakowicach Małych oraz w Toruniu. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje wszystkie typy elementów konstrukcyjnych, a doświadczony zespół stale wprowadza nowe rozwiązania oraz dba o najwyższą jakość oferowanych wyrobów. Firma dostarcza prefabrykaty na budowy największych obiektów w Polsce - centrów handlowych, hipermarketów, obiektów przemysłowych, stadionów, użyteczności publicznej oraz budownictwa mieszkaniowego i mostowego.

Aktualnie przedsiębiorstwo poszukuje inżyniera budownictwa lub technika budowlanego na stanowisko:

SPECJALISTA DS. PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI

Nr ref. SPP/05/2017

Miejsce pracy:  Rakowice Małe

Główne zadania na stanowisku pracy:

  • analizowanie i przygotowanie dokumentacji technicznej (sprawdzanie i korygowanie, uzgadnianie zmian);
  • sporządzanie dziennych harmonogramów produkcji;
  • przygotowywanie planów zakupowych niezbędnych materiałów i akcesoriów do produkcji elementów;
  • monitoring realizacji dziennych planów produkcji z uwzględnieniem wprowadzanych zmian;
  • rozliczanie zużytych materiałów;
  • ścisła współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie realizacji zleceń.

Zatrudnionej osobie zapewniamy:

- stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- wynagrodzenie + premie + świadczenia socjalne;
- nietuzinkowe doświadczenie w dziedzinie produkcji prefabrykatów betonowych;
- możliwość rozwoju zawodowego;
- pracę w zgranym i dynamicznym zespole pracowników.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub średniego o profilu budowlanym (wymóg konieczny);
  • biegłej znajomości odczytywania dokumentacji technicznej (projekty, rysunki warsztatowe);
  • bardzo dobrej organizacji pracy;
  • umiejętności pracy pod presją czasu;
  • motywacji i zaangażowania w pracę;
  • skrupulatności, rzetelności i odpowiedzialności.

Jeśli spełniasz powyższe warunki i chcesz dołączyć do grona specjalistów w dziedzinie prefabrykacji, wyślij swoje aplikacje (CV, LM) z zaznaczonym nr referencyjnym na adres e-mail: [email protected]

www.comfortsa.pl

Bolec.Info - zdjęcie

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: [email protected].

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).