BolecFORUM Nowy temat
Nasz patronat
19 kwietnia 2014r. godz. 14:56, odsłon: 2920, Bolec.Info/KS Talent

KS Talent: wygrana ze Świętoszowem

W Wielką Sobotę na boisku w Tomisławiu młodziki KS Talent wygrały stosunkiem bramek 5:1 z drużyną ze Świętoszowa.
KS Talent
KS Talent (fot. KS Talent)
Mecz od samego początku układał się pod nasze dyktando. W 10 minucie drużynę KS Talent na prowadzenie wyprowadza Eryk Grieger. Chwilę później kolejną bramkę zdobywa Piotr Skiba i do końca pierwszej połowy wynik nie ulega zmianie, mimo okazji bramkowych obu zespołów.

Drugą połowę rozpoczynamy od ataków , jednak do zdobycia bramki potrzebowaliśmy trochę czasu. W 40 minucie kolejną bramkę zdobywa Pero. Chwila rozluźnienia i Twardy strzela bramkę. Ich radość nie trwała długo, pierwsza akcja po wznowieniu gry i Piotrek znów strzela. Mecz kończy się wynikiem 5-1 dla KS Talent. Mimo okazałego wyniku, mecz nie należał do łatwych. Twardy Świętoszów grał bardzo ambitnie i solidnie, dlatego zwycięstwo cieszy.

Bramki dla KST :

Eryk Grieger x 1

Piotr Skiba x 4

Kolejny mecz w najbliższą sobotę w Bolesławcu przy ul. Rajskiej o godz 11:00 z KS Stare Jaroszowice.