Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Tekst zlecony
23 maja 2017r. godz. 09:35, odsłon: 6369, Comfort S.A.

PRACA DLA ASYSTENTA ZARZĄDU W COMFORT S.A.

Atrakcyjna oferta pracy w Rakowicach Małych
COMFORT S.A.
COMFORT S.A. (fot. COMFORT S.A.)

COMFORT S.A. to nowoczesna firma założona w 1990 r., oferująca produkty na wysokim, europejskim poziomie i notująca bardzo dobre wyniki. Należy do czołowych polskich producentów prefabrykatów żelbetowych. Posiada zakład produkcyjny w  Rakowicach Małych na Dolnym Śląsku oraz w Toruniu. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje wszystkie typy elementów konstrukcyjnych, a doświadczony zespół stale wprowadza nowe rozwiązania oraz dba o najwyższą jakość oferowanych wyrobów. Firma dostarcza prefabrykaty na budowy największych obiektów w Polsce - centrów handlowych, hipermarketów, obiektów przemysłowych, stadionów, użyteczności publicznej oraz budownictwa mieszkaniowego i mostowego.

Aktualnie przedsiębiorstwo zatrudni osobę na stanowisko ASYSTENT/KA ZARZĄDU SPÓŁKI

miejsce pracy: Rakowice Małe

Kluczowe zadania:

-   wspieranie zarządu w realizacji codziennych zadań poprzez organizację spotkań biznesowych, podróży służbowych, prowadzenie kalendarza spotkań, dbałość o prawidłowy przepływ dokumentów, a także przygotowywanie pism, tłumaczeń, raportów oraz zestawień na potrzeby zarządu spółki,
-   obsługa centrali telefonicznej i urządzeń biurowych,
-   przyjmowanie i wysyłanie poczty tradycyjnej oraz elektronicznej,
-   sporządzanie wybranych sprawozdań do GUS,
-   organizacja imprez okolicznościowych w przedsiębiorstwie,
-   dbanie o właściwy wizerunek firmy.

Oferujemy:

-      umowę o pracę na zastępstwo (ok. 6 m-cy) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-      możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego w dużym przedsiębiorstwie,
-      pracę w zgranym i ambitnym gronie osób,
-      niezbędne narzędzia pracy.

Idealny kandydat powinien:

-    posiadać doświadczenie zawodowe w pracy biurowo-administracyjnej,
-    posługiwać się językiem  angielskim w stopniu komunikatywnym,
-    charakteryzować się wysoką kulturę osobistą i dyskrecją,
-    doskonale organizować swoją pracę,
-    być odpowiedzialny, rzetelny i zaangażowany w pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem i LM) wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: [email protected]

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: [email protected].

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).