ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4280, 24 lipca 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Promedica zaprasza
reklama Zapraszamy

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Spektakularne kariery

Treść posta:
Pant Emil Zając to w końcu żaden szarak. Ma zawsze oczy szeroko otwarte i uszy postawione do góry a będąc kompetentną osobą natychmiast interweniuje.
Jakiś czas temu zadzwonił na tel. ALARMOWY 997 /rozmowy są nagrywane/ przedstawiając się jako K-t Straży Miejskej i zażądał od dyżurnego policji wysłania patrolu interwencyjnego do parku przy ul. Kubika bo łabędż wyszedł z wody i chodzi po alejce. Rozpytany Pan Zając oświadczył iż zwierzę to nie zagraża w żaden sposób ludziom,wobec czego został poinformowany iż są ważniejsze sprawy i nie ma podstaw do angażowania policji . Ewentualnie jako Komediant Straży Miejskiej może w końcu skierować patrol podległych mu służb choć zapewne mają dużo ważniejsze sprawy na głowie. W odpowiedzi dyżurny KPP Bolesławiec usłyszał że jest niedziela i jego ludzie mają wolne.
W stosunku do dyżurnego policji z uwagi na złożoną skargę przez Pana Komedianta Emila Zająca wszczęto postępowanie dyscyplinarne. Dzisiaj już nie pracuje i wyprowadził się z tego uroczego miasta Bolesławiec. Nie mniej jednak pozdrawia młodą, inteligentną, ambitną przyszłą kadrę która prawdopodobnie będzie władać tym pięknym miastem z którego niestety coraz więcej ludzi ucieka.

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazka