ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4366, 18 października 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Mrowka zaprasza
reklama Zapraszamy

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Ksiądz ugodzony nożem

Treść posta:
Cyt z jednego z profili na FB: "Tęczowy faszysta, który zaatakował nożem księdza przed wrocławskim kościołem, zdradził motywy swojego działania. Podczas wyprowadzania z posiedzenia powiedział, że nie znał ranionego księdza. Co się więc stało, że zachował się jak niecywilizowane bydlę? Co pchnęło go do fizycznej napaści i próby zabójstwa? Dziennikarze zapytali o film Sekielskiego. Kryminalista odpowiedział - "To jest dobry trop".

Tak. Niewinny człowiek walczy o życie, ponieważ lewicowa szczujnia sieje w głowach takich troglodytów prosty przekaz "ksiądz-pedofil". Powtórzmy jeszcze raz do znudzenia k***a jego mać - im nie chodzi o ochronę dzieci, tylko o ideologiczną wojenkę z wybraną grupą społeczną, w tym przypadku z Kościołem, z księżmi, na końcu po prostu z ludźmi wierzącymi. Gdyby było inaczej, nie lałaby im się piana z ust za każdy razem gdy ktoś powie o pedofilii, ale w ich środowisku. Wtedy reagują histerią, cenzurą i wulgarnym atakiem. Bo nie wadzi im żaden zwyrodnialec dopóki jako ";postępowiec" macha tęczową flagą, jest wyznawcą "religii pokoju" lub należy do "elyty" jako wielki, zasłużony artysta. Tym hipokrytom wadzi wyłącznie prawda. Nie cofną się przed niczym i wykorzystają każdego kryminalistę w swoich szeregach, każdego, kolejnego Cybę.

To by było zwieńczenie dzieła komunistycznej propagandy poziomu Urbana. Jednak tym razem nie muszą angażować tajnych służb jak w PRL. Mogą zabijać rękami lewicowych fanatyków nakręcanych przez propagandę serwowaną codziennie na złotej tacy, gdzieś w internecie, w Wyborczej lub wieczorkiem na TVN. Ich ostatnią ofiarą jest 48-letni ks. dr Ireneusz Bakalarczyk. Duchowny przeszedł już operację podczas, której chirurdzy zaopatrzyli urazy klatki piersiowej i jamy brzusznej."

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazka