ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4252, 26 czerwca 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Czy władza jest z tej samej gliny?

Treść posta:
~mir.ko napisał(a):
najlepszą ale nie jedyną. równie dobrze można ze względów ekonomicznych zrezygnować ze Święta Ceramiki. jest jakiś dowód że jest to opłacalne ?


Promocja Bolesławca w Bolesławcu nigdy nie będzie opłacalna ,bo to bez sensu.
Jak obie imprezy mogą promować ceramikę dla takiego przyjezdnego?
Idealnym promotorem jest telewizja i radio, ale telewizja i radio przyjeżdża tylko podczas święta ceramiki no i może powodzi ;)
Jest w TVN i TVP pogoda transmitowana z Bolesławca, był Niedźwiecki. Jest lepsza promocja od zaproszenia mediów?
Tylko jak nie będzie oficjalnej imprezy to oni nie przyjadą. Jak nie będzie muzyków to nie będzie ludzi. Jak nie będzie jarmarku to impreza nie wyjdzie.
Coś za coś.

Glinoludy prezentują naciąganie faktów że ludzie przyjeżdżają na gliniadę a nie na paradę, że telewizja uradowana jest ich występami a nie straganami.
A ludzie przychodzą się pobawić i napić piwa, telewizja przyjeżdża zapełnić czas antenowy czymś ciekawym a handlarze zarobić.
Gliniada może im tylko towarzyszyć bo bez niej impreza na pewno się odbędzie a bez imprezy raczej nie zaistnieją, no chyba że sami się do studia w Warszawie kopsną w okrojonym składzie.

Jeżeli impreza jest uwielbiana to na siebie zarobi. Glinoludy pieniędzy nie potrzebują czy jak ,że się tak opierają komercji? A może to tylko kwiatek do kożucha innych imprez i dalsze naciąganie faktów że ich ludzie uwielbiają?

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazka