Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Syn dyrektorki dyrektorem w Bolesławcu?
~~Nadżółkły Wrzos 29 kwietnia 2020r. o 13:49
~Brązowozłoty Dziewięćsił napisał(a): Kiedy ruszy rezonans magnetyczny?
jak liście opadną,teraz walczą z wymazami 2/3 osoby na godzinę,do tego jakie ważne jakby doktory były,kto nie wieży to może sprawdzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudożółta Hortensja 29 kwietnia 2020r. o 14:06
A zapowiedziany był na.poczatku kwietnia jak liście się zielenily- tak miał pomóc w diagnostyce wirusa:)Teraz zbiera kurz.Tyle kasy utopionej !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.