Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zadzwoń do babci i dziadka
~~Liliowoniebieska Puszkinia niezalogowany
13 marca 2020r. o 21:33
ela napisał(a): "Możesz też napisać esemesa lub porozmawiać na wideo-czadzie."
Z czadem lepiej nie mieć do czynienia;)
No to Ela dałaś czadu.Ja widzę w artykule,że chodzi o wideo-czat,a nie czad.Jajca sobie robisz?Lepiej pomóż jakiejś babci,może kiedyś też nią będziesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Aralia niezalogowany
13 marca 2020r. o 22:34
~~Brunatnozielona Tunbergia napisał(a): dziadek nie odbiera ,bo mysli że z garnkami do pir ,,,y zapraszają/


Dziadkowie i babcie są podejrzliwi, jak do nich dzwoni wnuczek, który do tej pory nie interesował się nimi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
13 marca 2020r. o 23:02
~~Liliowoniebieska Puszkinio, nie robię sobie jajec. Zrobiłam tylko kopiuj-wklej, ale to było ponad cztery godziny temu:). Teraz jak doskonale wiesz, jest poprawione. Co do pomocy jakiejś babci, to jestem w wieku 60+ i sama mogę oczekiwać pomocy. Miłych snów:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowy Złocień niezalogowany
13 marca 2020r. o 23:16
~~Bladoczerwony Rannik napisał(a): Palenie tytoniu zabija rocznie blisko 67 tys. Polaków. Gdyby ktoś przejmował się zdrowiem mieszkańców, zakazał by palenia tytoniu. Czy chodzi op zdrowie ? - NIE SĄDZĘ. Wygląda na to, że wirus eliminuje ludzi w wieku emerytalnym 65 +_. Lewactwo z UE już od dawna sygnalizuje, że społeczeństwo się starzeje i nie będzie pieniędzy na emerytury. Wirus to przypadek ? - nie sądzę !


Chyba Ci się pomyliły pojęcia , to że ktoś z własnej woli się truje, chyba bardzo się różni od tego jak zostaje zakażonym . Wybór a przymus to dwie różne rzeczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowoszary Ligustr niezalogowany
29 marca 2020r. o 19:33
Ja kupiłem moje babci telefon, z funkcją sos Maxcom MS459 Harmony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
29 marca 2020r. o 20:06
Ja bym wolała iPhon 11Pro - Apple, ale nie mam bogatego wnuka
Dopisane 29.03.2020r. o godz. 20:06:

iPhone 11Pro - Apple
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Magnolia niezalogowany
29 marca 2020r. o 20:07
mozesz wziąć na kredyt ,emeryci są wypłacalni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
29 marca 2020r. o 20:09
Dobry pomysł:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.