Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Apel za przeniesieniem terminu wyborów
~~Ciemnoczekoladowy Gajowiec niezalogowany
3 maja 2020r. o 10:17
No cóż, tak piszecie o czasach komunistycznych, to lepiej przyjrzyjcie się tym panom ze zdjęcia. Myślałby ko, że dla nich dane ludzi są ważne, koryto się liczy. Popieram Relicha, bo po prostu robi, co do niego należy. Jest rząd i to on rządzi, bo tak suweren chciał!!! ciTe panoczki też u siebie nie dadzą porządzić innym, więc wykonywać polecenia i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtoszary Pierwiosnek niezalogowany
3 maja 2020r. o 14:10
Ja tam się nie znam nic a nic na polityce, ale obiektywnie patrząc i widząc tłumy w Biedronce po piwo 12+12 gratis, żadnej epidemii nie ma i w takim lokalu wyborczym, tłumów i wymacanych przez setki ludzi butelek na pewno nie będzie. Więc nie rozumiem, o co ta panika.
Druga sprawa. Jakoś reklamki z Netii, Orange, monterów drzwi i piecyków gazowych wyciągam ze skrzynki niemal codziennie. To nikomu nie przeszkadza lub nic z tym nie robi.
O co tu chodzi?
Uprzedzając podejrzenia i zarzuty. Tak, też byłam po piwo i też macałam butelki, a później odstawiłam na półkę, bo się okazało, że nie wszystkie biorą udział w promocji. Tak właśnie żyjemy i krzyczymy: nie, bo nie. Ale jak sami robimy gorzej, to wszystko jest w porządku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rdzawobrunatny Zimowit niezalogowany
3 maja 2020r. o 16:46
W koalicji z Pisem..a to taki Gowinowski gest:)Więcej udawania .subiektywnie czuje,niz prawdziwość intencji Bezpartyjnych Samorzadowcow..filary budowli w szpitalu przypominają o tym.Juz mają swoją nazwę:)Tak mają:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Lędźwian niezalogowany
3 maja 2020r. o 18:02
~~Szarobura Jukka napisał(a): romam stoi taki krzywy pokręcony chory ?


Gruby
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoróżowy Wrotycz niezalogowany
3 maja 2020r. o 23:08
Zajmijcie się Szpitalem,a nie roztrzasaniem czy wybory że względów zdrowia społeczeństwa są dopuszczalne!!!!Pod troskę Epidemiologiczną miejcie swoich wyborców,co stracili szpital wieloprofilowy,a mają jednoimienny. I to z zakażeniami nekajacymi biały personel wyłączanych oddziałów.Tym Sie Panowie zajmijcie!.A nie w Wielką Politykę zacząć się bawić- Szpital I jego funkcjonowanie to jest to co w waszych obowiazkach!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowa Przylaszczka niezalogowany
3 maja 2020r. o 23:20
~Miodowa Macierzanka napisał(a): Nie rozumiem dlaczego robią taki problem z tymi wyborami. Tu nic niebezpiecznego się nie zadzieje. Typowa polityczną grupa wsparcia politycznego. Uwierzyłbym w to gdyby poczta, firmy kurierskie zostały zamknięte, a tak dostaje pisma z urzędu miasta B-c i wtedy można i jes bezpiecznie. Nie róbcie z siebie nie udaczników.


Bo te wybory, a włściwie jakiś plebiscyt, jest niezgodny z Konstytucją , a wręcz jej urąga. NIE SĄ PRZYGOTOWANE. Nie sa demokratyczne , bezpośrednie i tajne ani równe. Po raz pierwszy w historii tego kraju , nie sa organizowane przez organ do tego powołany - Komisję Wyborczą , a przez premiera kraju. Tego nie zrobił ani Hitler, ani Stalin, ani żaden inny śmieszny człowiek. Wybory, z których wykluczona jest jakaś grupa społeczna, nie spełniają konstytucyjnego kryterium powszechności. Wybory w których jedna osoba w rodzinie może mieć wpływ na to jak zagłosują pozostali, a nawet może za nich zagłosować nie sa tajne, a już na pewno nie demokratyczne. Wybory przed którymi wyciekły karty do głosowania to farsa. Karty do głosowanie, które każdy może sobie wydrukować na zwykłej drukarce w ilości dowolnej to dramat. To co robi rząd to polityczne kłusownictwo i autorytarne rządy.
Czego ten PIS tak śmiertelnie sie boi? Ano tego, że za parę miesięcy Polakom otworza się oczy i słupki poparcie znaczne spadną.?
Kim będzie w taki sposób wybrany prezydent? Prezyden powinien mieć silną legitymację społeczną do pełnienia swojego urzędu wtedy jest prezydentem, który moze w sposób sprawny spełniać swoją funkcję. Czy takim może być prezydent wybrany niekonstytucyjnie?
PIS nie liczy się za grosz ze społeczeństwem. W czasie stanu epidemii gdy miliony ludzi pozamykani we własnych domach martwią sie o to czy utrzymają swije miejsca pracy, czy bedą mieli za co wyżywić własne rodziny , zatroskani czy nie zachorują itp organizowanie wyborów to draństwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowa Przylaszczka niezalogowany
3 maja 2020r. o 23:27
~Żółtoszary Pierwiosnek napisał(a): Ja tam się nie znam nic a nic na polityce, ale obiektywnie patrząc i widząc tłumy w Biedronce po piwo 12+12 gratis, żadnej epidemii nie ma i w takim lokalu wyborczym, tłumów i wymacanych przez setki ludzi butelek na pewno nie będzie. Więc nie rozumiem, o co ta panika....

I tutaj się mylisz człowieku. Pracowałam nie raz w Komisji Wyborczej i miałam do czynienia podczas wyborów z ok 1400 osobami. Wyborca wchodzi i wychodzi, komisja zostaje. Spróbuj to zobaczysz jak to jest...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Amarantowy Bieluń niezalogowany
5 maja 2020r. o 19:58
Czarny aksamitku
Nie jestem twoim kurierem sam zapytaj Henia
Nie wlaz mi wiecej na joge

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.