Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Audi wymusiło pierwszeństwo na audi. Trzy osoby ranne w zderzeniu w Warcie. WIDEO
~~pawe niezalogowany
25 maja 2021r. o 21:04
~~Ksywa napisał(a): Dwa cymbały się spotkaly...

Jedna cymbalica zrobiła lewoskręta ,a druga osoba nie miała wyjścia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~LordZ niezalogowany
26 maja 2021r. o 6:42
Cymbalica to twoja stara jest ty tępy buraku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
12 czerwca 2021r. o 17:11
~~pawe napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ksywa napisał(a): Dwa cymbały się spotkaly...

Jedna cymbalica zrobiła lewoskręta ,a druga osoba nie miała wyjścia.

Myslisz czasami, sam jestes cymbal, wystarczylo nie pedzic jak wariat i nic by sie nie stalo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
12 czerwca 2021r. o 17:13
~~Szarobiały Omieg napisał(a): Po Warcie nie jeżdżą, a zapier. dalają jak ...e. Odcinek od bloków do piekarni to większość przypadków 80 + kmh, jak mam iść z dzieckiem do dino to mnie ....ica bierze, bo nawet ciezarowki jeżdżą po 70 i więcej.

Gdyby ziomek z audi jechał 50 to by inaczej to wyglądało. Zastosowana autokorekta

Zgadzam sie a tak teraz jak sie nie mysli to ktos cierpi, niga z gazu i myslimy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopiwny Milin niezalogowany
12 czerwca 2021r. o 23:10
~~Patos napisał(a): I to są właśnie kierowcy Audi

Mam Audi od 9 lat - gruza A4 B5, codziennie dojeżdżam do pracy 30 km w jedną stronę, przejeżdżam też przez Bolesławiec. Jakoś mam zero punktów na koncie, żadnej stłuczki, a to auto wybrałem ze względu na niską awaryjność. Przeglądy przechodzi bez problemu, ale dlatego, że nie żałuję kasy na części. Silnik nie cieknie, mimo tego, że auto ma już 24 lata. Jak się dba, tak się ma. Wolę to auto, niż te nowe plastikowe szroty naszpikowane chińską elektroniką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.