Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Powiat bolesławiecki bez nowych zakażeń koronawirusem
18442
PIS-PO-PRL
28 czerwca 2021r. o 14:10
Wirus delda szaleje, a minister w radio właśnie powiedział, że 3 dawka dla większości będzie najprawdopodobniej PŁATNA.
I na tym kończymu szczepienia. Można się rozejść :D


Dopisane 28.06.2021r. o godz. 14:10:

Przepraszam... pan Lucjan zostaje ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rezedowa Kosodrzewina niezalogowany
28 czerwca 2021r. o 14:11
A ja się założę że ten pan Lucjan wyszczepił się i teraz ma pełne pory , bo widzi co się dzieje ,słyszy ile zaszczepionych umiera ,ilu umrze , że ten preparat nie jest żadną szczepionką na Covid tylko osłabia układ immunologiczny co już skutkuje że sześciokrotnie więcej osób wyszczepionych zaraża się Deltą niż nie zaszczepionych . A to dopiero początek.
Dlatego zdaje sobie sprawę że zrobił największą głupotę swojego życia ,oczywiście nigdy się do tego nie przyzna ,tylko z zazdrością i wściekłością atakuje tych którzy tego nie zrobili. Należy mu współczuć i wybaczyć te głupoty które wypisuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 czerwca 2021r. o 14:28
no to portalowy ,główny propagator się załamie...

przyjdzie płacić ...ale czego się nie robi dla...''idei''...:D
dla dobra ludzkości...:D


Dopisane 28.06.2021r. o godz. 14:14:

~~Rezedowa Kosodrzewina napisał(a): A ja się założę że ten pan Lucjan wyszczepił się i teraz ma pełne pory , bo widzi co się dzieje ,słyszy ile zaszczepionych umiera ,ilu umrze , że ten preparat nie jest żadną szczepionką na Covid tylko osłabia układ immunologiczny co już skutkuje że sześciokrotnie więcej osób wyszczepionych zaraża się Deltą niż nie zaszczepionych . A to dopiero początek.
Dlatego zdaje sobie sprawę że zrobił największą głupotę swojego życia ,oczywiście nigdy się do tego nie przyzna ,tylko z zazdrością i wściekłością atakuje tych którzy tego nie zrobili. Należy mu współczuć i wybaczyć te głupoty które wypisuje



ja mu wybaczam...:D

to taki współczesny ''chłop pańszczyźniany'' a ci jak wspominają karty historii zawsze byli bici w dupsko...
w tym względzie nic się nie zmieniło jak widzisz...;D


Dopisane 28.06.2021r. o godz. 14:28:

popatrzcie ...kolejne przykłady objawów poszczepiennych ?
...do czego to dochodzi...

''Kolejny atak nożownika w Niemczech. Uzbrojony szaleniec zaatakował przechodniów w Erfurcie. Jak podają służby, ranne zostały dwie osoby, które musiały zostać hospitalizowane. Sprawca nie został schwytany i wciąż trwa obława. W poszukiwania został zaangażowany śmigłowiec. ''

na wszelki wypadek piszą że to szaleniec. ;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rezedowa Kosodrzewina niezalogowany
28 czerwca 2021r. o 16:34
Relacja z punktu wyszczepień :)
https://www.facebook.com/100020438860108/posts/765032390854716/?app=fbl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
28 czerwca 2021r. o 16:48
~~Rezedowa Kosodrzewina napisał(a): A ja się założę że ten pan Lucjan wyszczepił się i teraz ma pełne pory , bo widzi co się dzieje ,słyszy ile zaszczepionych umiera ,ilu umrze , że ten preparat nie jest żadną szczepionką na Covid tylko osłabia układ immunologiczny co już skutkuje że sześciokrotnie więcej osób wyszczepionych zaraża się Deltą niż nie zaszczepionych . A to dopiero początek.
Dlatego zdaje sobie sprawę że zrobił największą głupotę swojego życia ,oczywiście nigdy się do tego nie przyzna ,tylko z zazdrością i wściekłością atakuje tych którzy tego nie zrobili. Należy mu współczuć i wybaczyć te głupoty które wypisuje


Wypisując głupoty sprawiłeś radość Horusowi - piszesz w jego stylu - kłamstwa plus wycieczki osobiste .
Ubawiłem też się ja widząc bezradne nie poparte dowodami bzdury .
Żeby być bardziej wiarygodny dla Horusa i PRL-a pisz że obecnie umierają tylko zaszczepieni , na niezaszczepionych Delta działa jak eliksir odmładzający dając długowieczność .

Nikt nie przyjmie zakładu , już w styczniu zadeklarowałem na portalu że się zaszczepię , od dawna jestem po dwóch dawkach .
Horus - śmieszny mały człowieczku zmień płytę , strasznie zdarta .



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 czerwca 2021r. o 16:59
jesteś oszustem ...
tak w kwestii kopiowanych tekstów które sam nie napisałeś jak i w kwestii tych ''szczepień''

a oszustem jesteś tym bardziej że kiedy ci się to zarzuca nawet słowem nie potrafisz przeprosić...
zakłamańcu...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowy Złotlin niezalogowany
28 czerwca 2021r. o 16:59
PIS-PO-PRL napisał(a): Wirus delda szaleje, a minister w radio właśnie powiedział, że 3 dawka dla większości będzie najprawdopodobniej PŁATNA.
I na tym kończymu szczepienia. Można się rozejść :DDopisane 28.06.2021r. o godz. 14:10:Przepraszam... pan Lucjan zostaje ;)


Mam nadzieję że nie tylko Lucjan zostanie wam antyszczepionkowcom życzę zdrowia choć może być z tym kłopot bo --
" Rosną obawy przed szerzącym się głównie w Wielkiej Brytanii, Rosji i Portugalii wariantem Delta SARS-CoV-2. Szczep, należący do supertransmisyjnych, atakuje głównie osoby niezaszczepione.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
28 czerwca 2021r. o 17:01
Znowu zostałem kwiatkiem , wina szczepionki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza