Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radni zajmą się projektami uchwał w sprawie uchylenia strefy płatnego parkowania oraz zmian cen za parkowanie
~~Spopielała Konwalia niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 15:27
Inne miasta takiej wielkości wprowadzają płatne strefy, ale przeważnie w samym centrum aby wymusić rotacje aut. U nas to prawie pół miasta aby ludzi oskubać z pieniędzy , banda i nic więcej. Ustawy nie zmienią bo przecież kupili już ponad 100 parkomatów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocisty Perukowiec niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 15:58
~~Brzoskwiniowa Żurawina napisał(a): Mieszkam na wsi poza Bolesławcem, pracuje w centrum miasta, bilet parkingowy dla takich osób kosztuje 240zł miesięcznie. Dla mieszkańców Bc 200 zł rocznie. Rozważam przemeldowania się do rodziny w Bc, bo 2500 rocznie za parkowanie to dla mnie za dużo a rowerem do pracy nie dojadę. Mam nadzieje, ze radni zmienią cenę biletu dla takich osób jak ja, które mają potwierdzenie, ze pracują w centrum miasta i musza tam codziennie dojeżdżać i parkować przez kilka godzin.
tylko pamiętaj żeby opłatę za śmieci też zapłacić. Skoro będziesz mieszkać w BC a opłatę się wnosi od ilości mieszkańców to nie zapomnij.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Frezja niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 16:04
~~Monika napisał(a): Poszukujesz kobiety? To dobrze trafiłeś bo ja szukam faceta! Dyskretnego, ale przede wszystkim zadbanego do dyskretnych seks spotkań po pracy. Oferuję, wszystko to co może sprawić nam przyjemność. Jeżeli chcesz wiedzieć czegoś więcej o mnie to dzwoń, pisz, przyjedź. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: https://.cutt.ly/monika89

Idealne miejsce na takie ogłoszenia napewno przeciwnicy strefy parkowania chętnie skorzystają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowa Gailadia niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 18:29
~~Żółtawordzawy Różanecznik napisał(a): Strefa w tak małym mieście, to gwóźdź do jego trumny. Nie dość, że stajemy się miastem emerytów, to zamykamy się na okolicznych mieszkańców, nie zachęcamy ich zamieszkania wBolcu. Chory pomysł, wcale nie dla ratowania budżetu, bo budżet mamy spory, tylko źle zarządzany. Mniej na kler, mniej na MZK (zlikwidować darmowe bilety) i będzie OK.

Dokladnie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Rącznik niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 18:34
~~Ciemnopopielaty Rannik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Cyklamenowy Bukszpan napisał(a): Niech przypadkiem RM, której nie jestem entuzjasta, nie zmienia stref. Może mniej samochodów będzie w mieście i więcej wolnych parkingów się znajdzie. Może wreszcie mieszkańcy okolicznych wsi przestaną przyjeżdżać z byle Kocham Bolec.Info a do miasta. Bardzo dobrze. Opłaty muszą być. Zastosowana autokorekta

Powiedz to właścicielom sklepów sprzedających byle pier doły.
tak się troszczysz o sklepikarzy? Oni nie martwią się o Ciebie..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kubu Podatek niezalogowany
30 czerwca 2021r. o 2:13
~~Brzoskwiniowa Żurawina napisał(a): Mieszkam na wsi poza Bolesławcem, pracuje w centrum miasta, bilet parkingowy dla takich osób kosztuje 240zł miesięcznie. Dla mieszkańców Bc 200 zł rocznie. Rozważam przemeldowania się do rodziny w Bc, bo 2500 rocznie za parkowanie to dla mnie za dużo a rowerem do pracy nie dojadę. Mam nadzieje, ze radni zmienią cenę biletu dla takich osób jak ja, które mają potwierdzenie, ze pracują w centrum miasta i musza tam codziennie dojeżdżać i parkować przez kilka godzin.

Uzasadnij dlaczego musisz zaparkować akurat w centrum pod pracą . Od Carrefoura dojdziesz do roboty w 10-15minut . A jak jesteś leniwy to cię autobus miejski za darmo podwiezie . Wystarczy wstawać 15minut wcześniej .
Wyobraź sobie że mnóstwo ludzi w Bolesławcu chodzi na piechotę do pracy bo szybciej jest w pracy niż autem dojedzie i zaparkuje np pod ceramiką na Kościuszki . Z ciebie taki wiejski leniuszek . Chłop chciałby spać a w polu żeby rosło . No nie da się .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kubu Podatek niezalogowany
30 czerwca 2021r. o 2:18
~~Żółtawordzawy Różanecznik napisał(a): Strefa w tak małym mieście, to gwóźdź do jego trumny. Nie dość, że stajemy się miastem emerytów, to zamykamy się na okolicznych mieszkańców, nie zachęcamy ich zamieszkania wBolcu. Chory pomysł, wcale nie dla ratowania budżetu, bo budżet mamy spory, tylko źle zarządzany. Mniej na kler, mniej na MZK (zlikwidować darmowe bilety) i będzie OK.

Coś ci nie pykło ?! Strefa akurat zachęca do zamieszkania w Bolesławcu bo opłaty za parking 10razy mniejsze . Także ten....... Przemyśl zanim napiszesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowy Bodziszek niezalogowany
30 czerwca 2021r. o 6:54
~~Aga napisał(a): Jaką zmianą cen !! Te ceny są śmiesznie niskie. Co za darmo ? Zobaczcie co się dzieje dziś w mieście. Auto na aucie gdzie popadnie. Płacisz podatki w Bolesławcu, czyli finansujesz utrzymanie, sprzątanie itd to zapłacisz 20 zł miesięcznie. Nie uczestniczysz w tym, a chcesz parkować w ścisłej strefie miejskiej to 240 zł. Czy to krzywda ? W sąsiednich miastach też nie płacisz ? Też się należy za darmo ? Dlaczego ? Uzasadnij.

A co ze starszymi zniedołężniałymi mieszkańcami płatnej strefy których po lekarzach wozi rodzina bo oni nie mają aut? Czyżby gorszy sirt tylko od wrzucania do budżetu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.