Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radni zajmą się projektami uchwał w sprawie uchylenia strefy płatnego parkowania oraz zmian cen za parkowanie
~~Olo niezalogowany
30 czerwca 2021r. o 7:01
~~Aga napisał(a): Jaką zmianą cen !! Te ceny są śmiesznie niskie. Co za darmo ? Zobaczcie co się dzieje dziś w mieście. Auto na aucie gdzie popadnie. Płacisz podatki w Bolesławcu, czyli finansujesz utrzymanie, sprzątanie itd to zapłacisz 20 zł miesięcznie. Nie uczestniczysz w tym, a chcesz parkować w ścisłej strefie miejskiej to 240 zł. Czy to krzywda ? W sąsiednich miastach też nie płacisz ? Też się należy za darmo ? Dlaczego ? Uzasadnij.


Piotrek stary koniu , przestań się wygłupiać . I ten twój nick - Aga ,przegiąłeś .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kamilla niezalogowany
30 czerwca 2021r. o 7:02
Zapytaj autorów tego pomysłu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowa Lewizja niezalogowany
30 czerwca 2021r. o 8:16
Aga to trol ratuszowy, najpewniej jeden z najwierniejszych ratuszowego. Aga, pajacu... Ja już płacę podatki w mieście, a od niedawna podniesiono od nieruchomości w mieście za śmieci itd. więc nie pieprz mi tu o podatkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Agnieszka niezalogowany
30 czerwca 2021r. o 8:27
A ja proponuję zrobienie więcej miejsc do bezpiecznego parkowania rowerów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowa Gipsówka niezalogowany
30 czerwca 2021r. o 10:08
Mieszkam 1 km od Bolesławca, pracuje w samym centrum miasta gdzie do tej pory parkowałam, płacę podatki od dochodu dla US w Bolesławcu i do tego jestem os. niepełnosprawną(miałam kartę parkingową do czasu wejścia nowych przepisów), ale nie należy mi się nic, muszę płacić 240 miesięcznie? dlaczego? Czasem w niektóre miejsca w samym mieście jest dalej, niż do mnie....pytam się dlaczego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowy Złotlin niezalogowany
30 czerwca 2021r. o 10:13
~~Aga napisał(a): Jaką zmianą cen !! Te ceny są śmiesznie niskie. Co za darmo ? Zobaczcie co się dzieje dziś w mieście. Auto na aucie gdzie popadnie. Płacisz podatki w Bolesławcu, czyli finansujesz utrzymanie, sprzątanie itd to zapłacisz 20 zł miesięcznie. Nie uczestniczysz w tym, a chcesz parkować w ścisłej strefie miejskiej to 240 zł. Czy to krzywda ? W sąsiednich miastach też nie płacisz ? Też się należy za darmo ? Dlaczego ? Uzasadnij.
a co z ludzmi którzy prowadza tu firmy ? płaca za lokale, za wywóz smieci, za powierzchnie reklamowe i teraz dodatkowo 2880 rocznie ? idac jej tokiem rozumowania dlaczego komunkacja miejska ma byc za darmo? chcesz jezdzic autobusami to płac za bilety. parkngi dla rowerów tez powinny byc płatne w takiej samej wysokosci jak parkingi dla aut chcesz jezdzic rowerem to płac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Posiwiały Przetacznik niezalogowany
30 czerwca 2021r. o 12:41
~~Jasnoturkusowa Gipsówka napisał(a): Mieszkam 1 km od Bolesławca, pracuje w samym centrum miasta gdzie do tej pory parkowałam, płacę podatki od dochodu dla US w Bolesławcu i do tego jestem os. niepełnosprawną(miałam kartę parkingową do czasu wejścia nowych przepisów), ale nie należy mi się nic, muszę płacić 240 miesięcznie? dlaczego? Czasem w niektóre miejsca w samym mieście jest dalej, niż do mnie....pytam się dlaczego?


Chyba czegoś nie doczytałaś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~stan niezalogowany
30 czerwca 2021r. o 15:17
Jak kogoś stać na samochód to musi też go b
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.