Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
PO ŻARCIE: Joker - cudowne rewolucje bez Pani Magdy
~~Majster Bolesawiec niezalogowany
20 lipca 2021r. o 7:17
~~Krytyk napisał(a): Te fotki Nie wyglądają apetycznie przypomina mi to coś kto" zwrócił "prosto na talerz dlatego są ciemne świeczki??


Widziałeś kiedyś na oczy szarpane mięso? Chyba nie. Gnij dalej ze swoim schabowym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoszary Grzybień niezalogowany
20 lipca 2021r. o 8:13
Ten tajny klient mógł sobie pizzę sprawdzić, bo takie gówno w tym nowym starym jokerze to wstyd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~DZIZEJ niezalogowany
20 lipca 2021r. o 8:19
~~Jasnoszary Grzybień napisał(a): Ten tajny klient mógł sobie pizzę sprawdzić, bo takie gówno w tym nowym starym jokerze to wstyd.


Az taka tragedia ta pizza? Słyszałem kilka pozytywnych jak i kilka negatywnych opinii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoszary Grzybień niezalogowany
20 lipca 2021r. o 8:45
~~DZIZEJ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnoszary Grzybień napisał(a): Ten tajny klient mógł sobie pizzę sprawdzić, bo takie gówno w tym nowym starym jokerze to wstyd.


Az taka tragedia ta pizza? Słyszałem kilka pozytywnych jak i kilka negatywnych opinii.

No niestety, ostatnio zadzwoniłem bo chciałem sobie zjeść ulubioną moją pizzę którą zawsze zamawiałem z jokera, po zadzwonieniu złożeniu zamówienia, najpierw musiałem się upomnieć przed rozłączeniem kiedy mam po nią przyjechać bo nie zostałem poinformowany od razu.

W słuchawce usłyszałem, że za 20 minut.... albo nie za 30. To przyjechałem odebrać za 30 minut, wziąłem do domu otwieram a tam zimna już pizza, ser już widać że swoje odleżał na niej i suchy wiór ogólnie był.
Także póki co ja odpadam i nie zamierzam więcej tam póki co zamawiać....

P.S Tak mogłem sprawdzić pizzę od razu przy odbiorze, ale nie spodziewałem się czegoś takiego, jak brałem to nigdy nie było czegoś takiego, zdarzały się czasami jakieś problemy mniejszego kalibru ale to co było teraz to już dramat.

I żeby nie było, nie były to godziny wieczorne, żeby nie mogli się nie wiadomo jak wyrobić, godziny popołudniowe, godzina 16.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Andrzej niezalogowany
20 lipca 2021r. o 9:35
Przestań ściemniać jem tam pizze już od dawna i jest najlepsza na wynos w naszym mieście!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~APROPO JOKERA niezalogowany
20 lipca 2021r. o 10:11
Byłam ostatnio i potwierdzam, że teraz prócz pizzy można tam zjeść dobre inne ''nowości'' ... mi akurat smakowała pajda chleba z szarpaną wołowina, sosem i pyszną surówką ...mają też różne rodzaje piw których nie widziałam gdzie indziej. Na pewno jeszcze nie raz tam zajrzę :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sodki chopak niezalogowany
20 lipca 2021r. o 10:24
Bardzo się cieszę, że doczekałem się w końcu czegoś rewolucyjnego w naszym mieście. Historia Jokera pewnie jest większości znana i to, że kiedyś poza pizzą niewiele można było zamówić. Teraz sytuacja jest zgoła odmienna, menu oferuje coś czegoś nie dostaniemy nigdzie indziej do tego jest nieziemsko pyszne i wygląda zachęcająco - osobę piszącą recenzję należało by również poinstruować jak należy przygotować profesjonalne recenzje, a nie robione bez porządnego oświetlenia zdjęcia. Taki niby dziennikarz, a zdjęcia to chyba bał się zrobić z użyciem lampy blaskowej. By móc przekonać się jak na prawdę są serwowane dania i jak apetycznie wyglądają zachęcam do odwiedzenia chociażby mediów społecznościowych Jokera bo tam jest mnóstwo zdjęć, które oddają i smak i kunszt kuchni. Trzymam kciuki i ogromnie się cieszę na myśl o kolejnej uczcie w tym miejscu - sernika nie wolno proponować, bo strach, że zjedzą wszystko i dla mnie już nie będzie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoszary Grzybień niezalogowany
20 lipca 2021r. o 10:24
~~Andrzej napisał(a): Przestań ściemniać jem tam pizze już od dawna i jest najlepsza na wynos w naszym mieście!

Być była, jednak ostatnio niestety się nie udało takiej mi otrzymać, ściemniać nie mam potrzeby.

Wpadki zdarzają się każdemu, być może to był ten gorszy dzień. Nie mniej jednak na razie nie zamierzam tam zamawiać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.