Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spadek stopy bezrobocia w powiecie bolesławieckim, brakuje chętnych do pracy
~~Rdzawozłota Turzyca niezalogowany
23 lipca 2021r. o 12:43
~~Żółtawordzawy Różanecznik napisał(a): Mają 500+ i inne gratisowe plusy, więc nie muszą pracować. PIS stworzył patologiczną grupę zasiłkową. Jak opozycja dojdziw do władzy, to mam nadzieję, że zmodyfikują przepisy i tylko pracujące mamusie dostaną 500+.
przeżylbys za 500+ plus inne gratisów plusy? A im więcej ktoś bierze 500+ znaczy że więcej potrzebuje bo więcej dzieci.. Postaraj się a jak ci się uda opisz jak to zrobiłeś. Powodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
23 lipca 2021r. o 13:14
A dzietność w Polsce spada, ilość mieszkańców spada, patologia ma się dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dew niezalogowany
23 lipca 2021r. o 13:16
Serio nie ma chętnych na pracę za 2800 zł ?????? Samych nauczycieli szukają tylko od religii ma cały etat reszta jakieś drzazgi..... kto chce lepiej zarabiać musi wyjechać z tej dziury ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowa Jasnota niezalogowany
23 lipca 2021r. o 13:38
~~Bolecnauta napisał(a): A dzietność w Polsce spada, ilość mieszkańców spada, patologia ma się dobrze.
znasz to z własnego doświadczenia? o tę patologię mi chodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawordzawy Różanecznik niezalogowany
23 lipca 2021r. o 14:00
~~Rdzawozłota Turzyca napisał(a):
Ktoś napisał:
przeżylbys za 500+ plus inne gratisów plusy? A im więcej ktoś bierze 500+ znaczy że więcej potrzebuje bo więcej dzieci.. Postaraj się a jak ci się uda opisz jak to zrobiłeś. Powodzenia.

Koszt dziecka, powinien być kosztem rodzica, a nie moim. Ja wychowałam dzieci za własne, zarobione pieniądze. Tylko że patologii wszystko się należy. Pogodzić to bractwo do roboty i z 500+ zrobić ulgę podatkową, a nie zasiłek. Na to ewentualnie wyrażę zhodę, chociaż i tak ja to będę finansować (i wszyscy pracujący Polacy).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieski Szczawik niezalogowany
23 lipca 2021r. o 14:02
Znacie kogoś ze swojego otoczenia kto zatrudnił się na umowę o pracę?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Bluszczyk niezalogowany
23 lipca 2021r. o 14:23
Po co nadal utrzymywać Urząd Pracy? Nie lepiej żeby jego pracownicy zasilili rynek pracy? Tylko co oni potrafią?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 lipca 2021r. o 15:45
podniecacie się tu tym że ktoś bierze te całe 500+ co już jest kosmiczną bzdurą bo realnie jest to 314 zł a nie wiecie że prezesina już obiecuje (p)osłom podwyżki?
i nie są to jakieś marne grosze tylko podwyżki w tysiącach...

a więc ''suwerenie '' nie jęcz tylko płacz nad swoją głupotą bo to ona jest pochodną ''wyborów'' jakich dokonałeś ...:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza