Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koronawirus: 7 zakażeń w województwie, brak zakażeń w powiecie
22258
#Horus nieaktywny
4 sierpnia 2021r. o 18:10
PIS-PO-PRL napisał(a): Horus 22 min. temu
czyżbyś powątpiewał w słowa Josepha?


Komu jak komu, ale Panu Luckowi ufam. Tylko on jeden dysponuje rzetelnymi i sprawdzonymi linkami, oraz wie które badania warto brać pod uwagę, a które nie ;)


tak jak nie wierzę w jego bajdurzenie o jego ''opozycyjności'' tak nie wierzę nawet w jedno słowo o tych pierdach szczepionkowych ...

dlaczego zapytasz?
bo to forumowy Joseph...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
4 sierpnia 2021r. o 18:46
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a): Horus 22 min. temu
czyżbyś powątpiewał w słowa Josepha?


Komu jak komu, ale Panu Luckowi ufam. Tylko on jeden dysponuje rzetelnymi i sprawdzonymi linkami, oraz wie które badania warto brać pod uwagę, a które nie ;)


tak jak nie wierzę w jego bajdurzenie o jego ''opozycyjności'' tak nie wierzę nawet w jedno słowo o tych pierdach szczepionkowych ...

dlaczego zapytasz?
bo to forumowy Joseph...;D


Januszku ja wierzę w to co piszą o Tobie , forumowy Psychopato .
" W potocznym rozumieniu psychopata to ktoś całkowicie odrzucający normy moralne i społeczne, dążący do gratyfikacji i spełnienia własnych potrzeb ."

To mógł napisać tylko człowiek chory '
niespełniony komunista który wkręcił się na spotkanie z ormowcami -o które sam zabiegał- by zbierać haki na ludzi Solidarności .
Pisz dalej jak to ci pomoże wyleczyć Twoje zaburzenia .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
4 sierpnia 2021r. o 19:02
No to wedlug % które Pan podał, musieli te badania robić na populacji 70+. Gdyby wrzucili młodszych to takiej śmiertelnosci by nie uzyskali.
No chyba że znowu w % Pan coś namieszał ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
4 sierpnia 2021r. o 19:09
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a): Horus 22 min. temu
czyżbyś powątpiewał w słowa Josepha?


Komu jak komu, ale Panu Luckowi ufam. Tylko on jeden dysponuje rzetelnymi i sprawdzonymi linkami, oraz wie które badania warto brać pod uwagę, a które nie ;)


tak jak nie wierzę w jego bajdurzenie o jego ''opozycyjności'' tak nie wierzę nawet w jedno słowo o tych pierdach szczepionkowych ...

dlaczego zapytasz?
bo to forumowy Joseph...;D


Januszku ja wierzę w to co piszą o Tobie , forumowy Psychopato .
" W potocznym rozumieniu psychopata to ktoś całkowicie odrzucający normy moralne i społeczne, dążący do gratyfikacji i spełnienia własnych potrzeb ."

To mógł napisać tylko człowiek chory '
niespełniony komunista który wkręcił się na spotkanie z ormowcami -o które sam zabiegał- by zbierać haki na ludzi Solidarności .
Pisz dalej jak to ci pomoże wyleczyć Twoje zaburzenia .



Solidarność nie pozwoli aby tacy agenci jak Piotrowicz i Wolfgangh mieli coś do gadania po naszej rewolucji demokratycznej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
4 sierpnia 2021r. o 19:22
Panie PRL-u , według danych GIS .
Średnia wieku osoby zmarłej wynosi 72,9 w Polsce z powodu Covid-19. Mediana wynosi 75. Najmłodsza zmarła osoba miała 32 lata, najstarsza 98 lat.

Pan albo się nie interesował lub nie pamięta jak było , podaje Panu oficjalne dane , ostatnio unikam "procentów ."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
4 sierpnia 2021r. o 19:34
Ale ja to wiem. Pytałem o te badania, o których Pan pisał. Jeżeli nie podali wieku, a wyszło im tyle zgonów, to ewidentnie robili je tylko na osobach starszych... bo wszyscy słyszeliśmy straszenie w tv, że w szpitalach lądują coraz młodsi ludzie. Albo pismaki nie dopisali, tak też moze być.
Ale to i tak pokazuje, że covid jest najbardziej niebezpieczny dla seniorów i to ich powinno się szczepić i z tym nie mam problemów. Jak chcą to proszę bardzo, ale namawianie, wręcz zastraszanie młodszych do przyjęcia tego preparatu to już skur... :D
W USA przeprowadzili badania na najmłodszych, do 18 roku życia. Przetestowali blisko 40 tyś gów_ niaków... nie uwierzy Pan do jakiego wniosku doszli... że szczepienie ich nie ma sensu. I nie dotarł do nich argument, że mogą stanowić jakieś tam zagrożenie dla dziadziusia i babuni. Słyszał Pan może? Pewnie nie. Bo to foliarski instytut musiał być. Tylko takie przeprowadzają tak wielkie badania. Ale najśmieszniejsze jest w tym to, że rząd juesej też olał te badania...
Lobby szczepionkowe... tyle dowodów na jego istnienie, szkoda że nie chce Pan być foliarzem :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
4 sierpnia 2021r. o 19:34
https://youtu.be/slwygWAJ-50
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
4 sierpnia 2021r. o 19:41
PS
Już nawet nie musi być Pan tym foliarzem... ale nich choć raz podda Pan w wątpliwość coś... cokolwiek. Jak można tak bezkrytycznie przyjmować wsio co główne media podają... To aż... śmieszne jest ;) baaa, jeszcze innym kłamstwa zarzucać... choć już kilka razy Panu udowodniliśmy jak bardzo może się Pan mylić... tak na szybko... kobiety w ciąży. Pamięta Pan jak szedł w zaparte że na nich badań klinicznych się nie przeprowadza?
Niestety wszystkich rozumów Pan nie pozjadał, a i monopolu na wiedzę Pan nie ma ;)

ja go mam i trochę Horus, ale on tylko trochę, bo gdyby miał więcej, to kilku tutaj na serce by zeszło :D ;)
o Qwaksie nawet nie wspominam, bo on to miliony ofiar ma na sumieniu :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza