Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znaczne podwyżki płac dla posłów i senatorów, zyskają blisko 5000 zł brutto na miesiąc na uposażeniu plus 1500 zł na dietach
~~xxx niezalogowany
2 sierpnia 2021r. o 18:14
https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/podwyzki-dla-politykow-opozycja-chce-zamrozenia-wzrostu-wynagrodzen-poslow-i-senatorow-ko-zapowiada-zlozenie-projektu-5163803

wstydzę się pisu i Dudy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
2 sierpnia 2021r. o 18:34
NIGDY nie głosujcie na PiS /// Pamiętacie, kiedy to PiS wrzucał do ustaw COVID-owych przeróżne kanciarskie wpisy, np. te dotyczycące zapewnienia im 100% bezkarności i to za wszystkie decyzje, działania lub zaniechania w czasie pandemii, a jak wszyscy wiedzą PiS to przejaw wyjątkowej i absolutnej niekompetencji?
Ten ostatni wał, te ostatnie, astronomiczne wynagrodzenia „dla swoich +” to 10 x gorszy przekręt, niż tamto, bo przeprowadzony na oczach całego Narodu, w biały dzień i do tego z udziałem Dudy i Morawieckiego, pod hasłem „im to się zwyczajnie należy”. Wstyd i to na skalę światową. To był skok na kasę, na Naszą kasę. Ja osobiście czuję się tak, jakby mi napluto w twarz. /// NIGDY nie głosujcie na PiS, dość patologii, dość przekrętów. /// Duda, niczym św. Mikołaj, podpisał podwyżki dla ministrów, posłów i senatorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~X niezalogowany
2 sierpnia 2021r. o 18:34
Podobno Tusk ma zrezygnować ze swojej emerytury i przejść na uposażenie poselskie? Czy to prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donald Tusk niezalogowany
2 sierpnia 2021r. o 18:49
~~X napisał(a): Podobno Tusk ma zrezygnować ze swojej emerytury i przejść na uposażenie poselskie? Czy to prawda?


Prawda , matka już w domu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donald Tusk niezalogowany
2 sierpnia 2021r. o 19:07
Ja mam 30 tys emerytury i jeszcze 40 tyś jako przewodniczący w eurokolchozie . Mi starczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donald Tusk niezalogowany
2 sierpnia 2021r. o 19:10
Razem wychodzi 70 tys na rączkę . PASUJE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 sierpnia 2021r. o 19:15
no,no ...dwa posty jeden po drugim...
chcesz się popisać umiejętnością dodawania?

no ale dodawanie wręcz doskonałe...
pełen szacun...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkły Sundaville niezalogowany
2 sierpnia 2021r. o 19:17
W waszym "ruskim kołchozie" będą płacić w rublach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza