Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znaczne podwyżki płac dla posłów i senatorów, zyskają blisko 5000 zł brutto na miesiąc na uposażeniu plus 1500 zł na dietach
~~Rudozłoty Floks niezalogowany
2 sierpnia 2021r. o 22:16
~~Donald Tusk napisał(a): Ja mam 30 tys emerytury i jeszcze 40 tyś jako przewodniczący w eurokolchozie . Mi starczy.

Aniołki Charliego w NBP mają po 60 tys i nic nie robią .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donald Tusk niezalogowany
2 sierpnia 2021r. o 22:22
Ja też nic nie robiłem w Kołchozie , nie obrażaj mnie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkły Sundaville niezalogowany
2 sierpnia 2021r. o 22:33
~~Donald Tusk napisał(a): Ja też nic nie robiłem w Kołchozie , nie obrażaj mnie .


W pisie to mają ciekawe psycho_przupadki - - jednostki chorobowe.
Jednemu z Wawy wydaje się, że jest Napoleonem drugi nadaje z kołchozu jako Tusk.
Co drugi to lepszy wzorzec 'id_io_ty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tutejszy niezalogowany
3 sierpnia 2021r. o 10:53
Ludzie sa pozbawieni samodzielnego myslenia.Sa pod wplywem telewizorni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
3 sierpnia 2021r. o 11:24
~~tutejszy napisał(a): Ludzie sa pozbawieni samodzielnego myslenia.Sa pod wplywem telewizorni.

Dlatego jestem za likwidacją tvp1 tvp2 tvpinfo i bolesławieckiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yeba pis niezalogowany
3 sierpnia 2021r. o 11:35
Ye.bac pisowskich złodziei i zdrajców Narodu Polskiego !

Wasze miejsce jest w więzieniach i na śmietniku historii !

Za co podwyżki ? Za wały na wyborach, maseczkach, respiratorach, za podpalenie Polski, za bezprawie, bicie kobiet, łamanie konstytucji, zniszczenie i upolitycznienie służb, za wyjście z UE i upolitycznienie mediów ? Wstyd mi za piSS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~POmylony Debil niezalogowany
3 sierpnia 2021r. o 11:37
tylko tvn , gazeta wyborcza i newsweek reaktora lisa - piszą prawdę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Floks niezalogowany
3 sierpnia 2021r. o 12:00
~~POmylony Debil napisał(a): tylko tvn , gazeta wyborcza i newsweek reaktora lisa - piszą prawdę .


Powiedz Pisowski przygłupie gdzie i kiedy kłamali .?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.